15/05/2014
Sveiki, Draugai!
Artėja turbūt ryškiausias renginys šiais mokslo metais, todėl norime, jog į veiklą, nors šiek tiek, įsitrauktumėte kiekvienas!
Renginį vainikuos- diskoteka.
Į komentarus parašykite, kokią dainą norėtumėte išgirsti jos metu, stengsimės atsižvelgti į kiekvieno norus. Dainos pavadinimą rašykite tikslų (pvz.: FAUL ft Pnau - Changes) arba įterpkite nuorodą (pvz.: http://www.youtube.com/watch?v=6_tyPKUZumw)
Dėkojame ir iki greito ! ;)