Трендсетери МК

Трендсетери МК Be In, be Fancy

Operating as usual

Одлични есенски модни трендови и како правилно да ги комбинирате
29/09/2021
Тренди низ есента | Trendseteri

Одлични есенски модни трендови и како правилно да ги комбинирате

Одлични есенски модни трендови и како правилно да ги комбинирате

„Сите патишта“ – чиста позитива!DNK со нов хит!
28/09/2021
ДНК со нова песна | Trendseteri

„Сите патишта“ – чиста позитива!
DNK со нов хит!

„Сите патишта“ – чиста позитива! Песна која буди спомени Сите патишта ме водат мене само во моето маало, сите спомени се таму, нè враќаат… каде пораснав јас таму… ...

Парчиња кои мора да ги имате во плакарот оваа есен!
21/09/2021
Must have оваа есен | Trendseteri

Парчиња кои мора да ги имате во плакарот оваа есен!

Парчиња кои мора да ги имате во плакарот оваа есен!

Погледнете како да го комбинирате овој материјал за да изгледа и софистицирано и модерно
17/09/2021
Заљубете се во сомот на прв поглед | Trendseteri

Погледнете како да го комбинирате овој материјал за да изгледа и софистицирано и модерно

Погледнете како да го комбинирате овој материјал за да изгледа и софистицирано и модерно

Есен 2021 изгледа ќе биде највеселата и најшарената досега,
16/09/2021
Ведри бои кои ќе ја обојат оваа есен | Trendseteri

Есен 2021 изгледа ќе биде највеселата и најшарената досега,

Есен 2021 изгледа ќе биде највеселата и најшарената досега, ако судиме по модната палета која се нуди насекаде околу нас

Олга Јосевска ја освои престижната бизнис награда „40 under 40“ во Истанбул
15/09/2021
Олга Јосевска – Бизнис жена на 2021 | Trendseteri

Олга Јосевска ја освои престижната бизнис награда „40 under 40“ во Истанбул

Олга Јосевска ја освои престижната бизнис награда „40 under 40“ во Истанбул Eдна од најуспешните бизнис жени во нашава земја Олга Јосевска – извршен директор на LPP Fashion...

Александра Кочоска ја освои ЕМИ наградата за „Стар Трек – Дискавери“
14/09/2021
Прва Македонка со ЕМИ! | Trendseteri

Александра Кочоска ја освои ЕМИ наградата за „Стар Трек – Дискавери“

Александра Кочоска ја освои ЕМИ наградата за „Стар Трек – Дискавери“ Александра Кочоска-Дековиќ, продуцентка на визуелни ефекти на неколку хит-серии во Холивуд ј...

Чувствувате болка која никој не ја разбира. Болка, со која само вие може да се справите
12/09/2021
Болка која никој не ја разбира | Trendseteri

Чувствувате болка која никој не ја разбира.
Болка, со која само вие може да се справите

Чувствувате болка која никој не ја разбира. Болка, со која само вие може да се справите

Address

Bul. Partizanski Odredi
Skopje
1000

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Трендсетери МК posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Category

Nearby media companies


Other Magazines in Skopje

Show All