Говорить УМАНЬ

Говорить УМАНЬ Información de contacto, mapa y direcciones, formulario de contacto, horario de apertura, servicios, puntuaciones, fotos, videos y anuncios de Говорить УМАНЬ, Medio de comunicación/noticias, Umán.

Сергій Кот.Псевдоісторичні міркування Путіна щодо України нагадують такі ж само псевдонаукові статті "товаріща Сталіна",...
13/07/2025

Сергій Кот.
Псевдоісторичні міркування Путіна щодо України нагадують такі ж само псевдонаукові статті "товаріща Сталіна", які, скоріше за все, так само мають за мету створення ідеологічно-політичних кліше для російської пропаганди.
Що тут сказати? Читайте видатного британського журналіста Ланселота Лоутона, який ще у 1930-х роках розкрив для британського суспільства усі механізми та суть російських фальсифікацій історії України.
Ось кілька його крилатих цитат:

«Головною проблемою для сьогоднішньої Європи є проблема українська. Глибокий інтерес до цієї країни зумовлений її впливом на європейський мир і демократію; в той самий час, із нею тісно пов’язані життєво важливі британські інтереси. Більшість людей не розуміє, як глибоко саме тут закорінена причина європейських чвар усієї першої чверті століття. Не дивно, що про цю країну досі так мало було чути: гноблення української нації постійно супроводжувалося забороною слова "Україна" та приховуванням навіть самого існування українців.
Це "стирання з лиця землі" проводилося так успішно, що для більшої частини світу Україна залишилася тільки в поезії та переказах; завжди й незмінно вважалося, що якщо вона десь колись і була, то вже давно похована на кладовищі мертвих і забутих націй.
Щоб отак у добу високорозвиненого зв’язку та видатних інтелектуальних досягнень можна було створити ілюзію, ніби потужна, жива нація ніколи не існувала, а якщо й існувала, то щезла кілька сот років тому, – це може здатися неймовірним, хоча вже в наші новітні часи ми маємо багатющий досвід репресивної сили автократичних режимів. Отже, українська проблема – це приклад одного з найбільших політичних шахрайств у нашій історії; і стосується він землі, яка, хоч і зовсім не так віддалена, та майже так само невідома нам, як свого часу були невідомі екзотичні країни Азії або Африки».
Ланселот Лоутон. Українське питання. / Упор. С. Кот. - К., 2006. – С. 47.

"Поневолювачі України добре подбали про те, щоб вона залишалася незнаною; вони заперечували навіть її існування. Дуже важко уявити собі щось більш гідне осуду, ніж замовчування народу, котрий за давнім правом належить до родини європейських націй".
З доповіді «Україна – найбільша проблема Європи, 1939. Там само, С. 73

"Більшість росіян завжди виявляли – і сьогодні ще виявляють – дуже примітивний підхід у стосунках з Україною. Я кажу про старорежимних, а не про совєтських росіян: “Немає й ніколи не було ніякої української нації”, – твердять вони в засліпленні". Там само. С. 74.

"Більш ніж триста років на території, знаній сьогодні як Україна, існувала потужна й культурна держава, одна з найпередовіших у Європі. Це й була Україна, відома тоді під назвою Русь, і її столицею був Київ. Хоч її зв’язки з північчю були незначні, росіяни тепер стверджують, що вона тотожна з Росією – тобто з країною, яка виникла на кілька століть пізніше. А далі вони присвоїли собі її територію, її народ, героїв, святих, культуру і все майно". С. 75.

Це ще у 1930-х роках писав британський журналіст, великий прихильник європейської України Ланселот Лоутон.

На сайті газети "День" за ініціативою п. Лариси Івшиної свого часу було розміщено ці публікації Ланселота Лоутона, які я зібрав та опублікував у 2006 р. за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Ці публікації не втратили своєї актуальності, бо тут про Україну пишемо не ми самі, а про нас пише висоосвічена й авторитетна людина, яка з цих питань зробила офіційну доповідь у Палаті громад Британського парламенту у 1935 році. та писала про це напередодні Другої Світової війни у 1939 році.
Тож читаймо і спокійно сприймаємо писання Путіна, який вже сам очманів від тої отрути, яку він вихлюпує у бік України. Може, ще й від того здохне!


"

08/07/2025

Голландский учёный Христиан Гюйгенс открыл в XVII веке явление синхронизации. О чём мистики знали уже давно. Он выяснил, что маятниковые часы, висящие на общей опоре, всегда синхронизируются между собой. То есть, колебания их маятников начинают совпадать. Он заинтересовался феноменом и продолжил изучение явления синхронизации. Он также обнаружил, что согласованность ритмов, двух и более часов, была вызвана движениями опоры. Часы синхронизировались в противофазе, за счёт связи через балку, на которой они и висели. Этот эффект подтвердил и другой эксперимент, уже на тридцати двух метрономах, которые стояли на одной платформе.
Что интересно, что синхронному движению маятников придаёт импульс, вначале небольшая группа, а остальные на него откликаются через движение платформы. Они изменяют свои колебания, подстраиваясь под общий ритм. Вот эта небольшая группа, это и есть Эгрегор, идея, если рассматривать синхронизацию через призму человеческих отношений: идея-эгрегор — заставляет людей группироваться вокруг себя. Эффект синхронизации происходит с умами людей, платформа для которых — ноосфера, информационное поле Земли. Именно на этом принципе основывается каждая идеология, а также, так называемое "общественное мнение". Это и есть — Система.
Все мы находимся в тесной связи с друг другом. В результате чего и происходит синхронизация умов. Идеи подобны вирусам, а синхронизация — эпидемия. И чем бредовее идея, тем больше людей в неё поверят. Так происходит всегда, когда в поле группы, в общественное сознание, попадает идея, которая набирает силу, за счёт увеличения числа её сторонников. С повышением влияния на умы людей, она синхронизирует и их поведение, вызывая у них восторг или агрессию. А значит, всегда есть тот, кому это выгодно. Но если ты осознаёшь, как это работает, ты можешь выйти из под её влияния. Мышление напрямую зависит от окружения. И если хочешь изменить его, — измени круг своего общения.

Dirección

Umán

Página web

Notificaciones

Sé el primero en enterarse y déjanos enviarle un correo electrónico cuando Говорить УМАНЬ publique noticias y promociones. Su dirección de correo electrónico no se utilizará para ningún otro fin, y puede darse de baja en cualquier momento.

Compartir