FLR-Media

FLR-Media Snelle en flexibele freelance video-producent

08/07/2023

Hilarisch

10/04/2021

Robin Borneman...tering...

Interview met de minister.
29/09/2018

Interview met de minister.

16/03/2018

Vervingsvideo voor de Stichting De Betrokken Spartaan gemaakt door FLR-Media

08/03/2018

FLR-Media is maatschappelijk partner van stichting De Betrokken Spartaan.
In het kader van deze samenwerking produceert FLR-Media verschillende video`s om de stichting
meer zichtbaar te maken.

08/03/2018

Het jaarlijkse Hallmark feest van 2017 was een groot succes.
Voor dit internationaal bekende bedrijf heeft FLR-Media in samenwerking met Bremer Media & Events de aftermovie mogen produceren.

08/03/2018

Owiwi dierenfotografie vroeg FLR-Media voor een video waar uit naar voren kwam hoe lastig het werken met dieren is…..vooral wanneer de cuteness factor bijna dodelijk is 😉

08/03/2018

In 2017 vond het eerste reset je cyclus hormonen event van Anumi Vita plaats.
FLR-Media was hierbij aanwezig om er een mooi verslag van te maken.

08/03/2018

De bus van Cafe de Witte Aap deed met zijn saaie uiterlijk afbreuk aan het straatbeeld van De Witte de Withstraat in Rotterdam.
Hier moest dus iets aan gebeuren.

11/02/2018

FLR-Media is per direct officieel maatschappelijk partner van Stichting De Betrokken Spartaan. Het videoproductiebedrijf gaat de projecten van de maatschappelijke Stichting in beeld brengen. FLR-Media is een jong en dynamisch bedrijf en absoluut geen onbekende in Spartaanse kringen. Het mediabedrijf brengt voor het eerste elftal van RV&AV Sparta Rotterdam de samenvattingen in beeld en oprichter en eigenaar Freddy Abendanon heeft in zijn rol bij videoproductiebedrijven Sport2media en Infostradasports onder andere Sparta TV geproduceerd.

11/02/2018

Adres

Rhederoord 106
Rotterdam
3079JM

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer FLR-Media nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar FLR-Media:

Delen