01/06/2026
KONIEC ZŁUDZEŃ! GKS BEŁCHATÓW SPADA DO IV LIGI.
PGE GiEK GKS Bełchatów po porażce z Wisłą II Płock 1:4 kończy sezon na 16. miejscu w tabeli i spada do IV ligi. Dla klubu, który jeszcze kilkanaście lat temu walczył w Ekstraklasie i reprezentował Polskę na europejskich stadionach, jest to jeden z najbardziej bolesnych momentów w najnowszej historii....
PGE GiEK GKS Bełchatów po porażce z Wisłą II Płock 1:4 kończy sezon na 16. miejscu w tabeli i spada do IV ligi. Dla klubu, który jeszcze kilkanaście lat temu walczył w Ekstraklasie i reprezentował Polskę na europejskich stadionach, jest to jeden z najbardziej bolesnych momentów w najnow...