05/03/2017
Zdjęcie księżyca zrobione zostało w Białymstoku, z ogniskowej 210 mm. Sam jestem zdziwiony że tak dobrze dało się wyostrzyć i uzyskać taki efekt. Dodaje tez kilka zdjęć z dzisiejszych spacerów w terenie. W sumie nic specjalnego :-)
Kombajn możliwości! Oferujemy realizację wideo, zdjęć, grafiki i animacji 3D oraz panoramy 360°. Zapraszamy do współpracy! Kontakt:
[email protected]
Białystok
16-050
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Bison Media umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Bison Media: