29/05/2026
Wołodymir !..ino tylko tu przyjedź !..a sam cie przywitam 💪..odpowiednio
do Miejsca, Historii
i FAKTÓW !!!
dlaczego taki post ?
dziś, bowiem włodek,
jednej z elitarnych jednostek
nadał imię "bochaterom upa".. brak słów (cenzuralnych)