26/05/2026
🚀 JUŻ DZIŚ O 18:00 NOWY ODCINEK „PIĄTKA NA PIĘĆ”! 🎬🍿
Dzieje się w Garwolinie i w naszej szkole! 🔥
W 6. odcinku sprawdzimy, jak bawiliśmy się na MAZOpikniku przy Garwolance ☀️🎉 i jak ósmoklasiści szaleli w Energylandii! 🎢 Świętujemy też matematyczny nokaut, a z kamerą podglądamy nastroje rodziców po wywiadówkach. 🫣📈
Na naszej kultowej sofie gościmy dziś panią Paulinę Piechocką, która zdradzi tajniki szkolnego Facebooka! 🛋️✨
Odpalamy punkt 18:00! Wskakujcie na YouTube, oglądajcie, zostawcie łapkę w górę i suba! 👍🚀
👇 ODLICZAJCIE I OGLĄDAJCIE TUTAJ: 👇
https://youtu.be/DJ-tVt3G0cs
Witamy w najnowszym wydaniu szkolnego serwisu „Piątka na pięć”! 🎬 Dziś sprawdzamy, jak mieszkańcy bawili się na wielkim MAZOpikniku przy Garwolance ☀️🎉 ora...