16/12/2015
Kochani - biorę udział w konkursie szkoły tańca "Dance Avenue" na najlepsze zdjęcie w mikołajkowo-tanecznym klimacie. Jeśli moja radosna twórczość choć trochę wprawi Was w świąteczny nastrój (tudzież rozbawi:P), to bardzo proszę o "LAJKI" pod moim zdjęciem w poniższym albumie (NIE POD UDOSTĘPNIONYM POSTEM)! Jeśli mi się uda, będę mogła przez miesiąc hasać do woli i odkładać do skarpety na podróże po świecie:D
Z góry baardzo dziękuję!:)
https://www.facebook.com/DanceAvenueGdansk/photos/a.935853603151045.1073741869.125167640886316/935853629817709/?type=3&theater