01/06/2026
Ogromnie się cieszę, że my jako Sołectwo, jak i KGW Godkowo mogliśmy uczestniczyć w tak szczytnym celu. Jeszcze większą radość daje nam to jaka kwota została uzbierana ❤️
Serdecznie podziękowania należą się naszej niezawodnej ekipie ❤️
Dziękuję również Edyta Czupryn i Iwona Wlizło Milewska za pomoc ❤️
Bardzo, ale to bardzo dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w tej przepięknej akcji. Kwota którą razem zebraliśmy to
💥💥💥22.782zl💥💥💥
Kwota ta w całości zostanie przekazana na lecznicze Tomka i Amelki, a my życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia ❤️