Ambasada Studio

Ambasada Studio Ambasada Studio - domowe studio nagraniowe zlokalizowane w Jastrzębiu Zdroju. Początki studia nagrań przypadają na 2010 rok.

W 2013 studio zostało przeniesione do większego pomieszczenia. W 2014 roku została skończona kompleksowa adaptacja akustyczna z wykorzystaniem pomiarów akustycznych. Warunki akustyczne charakteryzujące się eliminacją rezonansów pasma basowego, relatywnie krótkim czasem pogłosu w całym paśmie częstotliwości w pomieszczeniu o łącznej powierzchni 15 m2/40m3 i przenośnym szerokopasmowym panelem akusty

cznym do dyspozycji pozwalają na swobodne realizowanie nagrań wokalistów, lektorów i pojedynczych instrumentów z możliwością odwzorowania warunków pogłosowych dowolnego pomieszczenia w fazie miksu. Studio dysponuje strefą bez odbić która jest wykorzystywana do nagrań, miksu i masteringu. Od 2010 roku zostało zrealizowanych ponad 400 utworów, co sprawia że sesja nagraniowa wraz z miksem przebiegają szybko i konkretnie. Sprzęt:
-mikrofon -MXL 2003A - pojemnościowy kardioidalny
-mikrofon - AKG D88s - dynamiczny superkardioidalny
-przedwzmacniacz - Art Tube MP Studio - lampa Tung Sol Reissue
-słuchawki - Creative Aurvana Live - rekabling + modyfikacja akustyczna
-karta dźwiękowa - M-Audio Audiophile 24/96
-amplituner - Marantz PM-50
-kolumny - Radiotehnika S-50B - wytłumione

W studiu nagrywali artyści tacy jak:
-Wieloimienny (właściciel, realizator nagraniowy studia)
-Starzyk
-Bitfon
-Peerka
-Uka
-Siemens
-Kaminsky
-Maior
-Krzywy WWR
-Szymo
-Endriu
-Zaya
-Bejo
-Smyku
-Tadzik
-Krycha
-Kokos
-Hugo
-Robert "Ufo" Hałuza
-LoloSquad
-Gała
-KND
-Jasiu
-Deniro
-Alex (Punchtrapstep)
-Szopa
-Skwaro
-Puco
-Niemcu
-Yuras
-Kosek
-Ebo
-Bucek
-Crepz (More W**d Crew)
-Chrupek
-DRJ
-Many
-TGR
-Roki
-Rokosz
-Shymoo/Sajmon

Zainteresowany nagraniem, miksem, masteringiem lub inną formą współpracy? Pisz na stronę studia lub adres mailowy - [email protected]

01/03/2020

26 marca w Kulturalnym Clubie w Rybniku zagram koncert, będą nowe kawałki których jeszcze nie słyszeliście :) Wchodzę na scenę w okolicach 19:30-20:00. Bierzcie znajomych i wpadajcie, pierwszy koncert od dwóch lat. Liczę że zobaczę się z kimś pod sceną, dam z siebie 100% i jeszcze trochę. :) Miłej niedzieli wszystkim! Wieloimienny

26/11/2018

Testy, artykuły, dzienna dawka nowości motoryzacyjnych. Jeśli masz oktany we krwi tak jak ja - zapraszam na stronę!

Uwielbiasz sportowe maszyny, którymi można jeździć na co dzień? Chcesz być na bieżąco z praw

11/03/2018

Studio od 12 marca nieczynne. Zapraszamy na nagrywki w maju. :)

Włożyłem w ten kawałek całe serducho. Z góry dzięki za udostępnienia jeśli by się spodobał. Najszczęśliwszego 2018 ! Wie...
01/01/2018

Włożyłem w ten kawałek całe serducho. Z góry dzięki za udostępnienia jeśli by się spodobał. Najszczęśliwszego 2018 ! Wieloimienny

Ostatni numer nagrany w polskim rapie w 2017 roku. :) tekst, rap, nagranie, miks, mastering, ziomek na zdjęciach -https://www.facebook.com/wieloimienny Ambas...

Adres

Jastrzebie Zdroj
44-336

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Ambasada Studio umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Ambasada Studio:

Udostępnij