13/01/2020
Dnia 9 stycznia br. brałem udział w zorganizowanej przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej konferencji pt. ,,Perspektywy dla
mieszkańców obszarów wiejskich". W trakcie spotkania zaprezentowane zostały liczne działania i inwestycje finansowane
z budżetu krajowego i budżetu UE, w ramach realizacji jednego z priorytetów polityki UE,
jakim jest wyrównywanie szans mieszkańców miast i wsi.