06/06/2026
Dzień dobry
Z pokładu EDyty która zawiezie mnie do Bielsko-Białej :) Dziś w odwoedziny na zgrupowanie klubowe Rekord Bielsko-Biała Blind Football :) Bo tu fajni ludzie są i warto ich wspierać!