13/10/2017
Słuchajcie - jest sprawa do zrobienia. Każdy czytający ten post wchodzi na: https://twitter.com/GrupaLOTOS/status/918906484016246785 i głosuje za wsparciem Roberta w powrocie do ścigania w Formule 1.
Więcej już się tutaj nie spotkamy, więc proszę: pożegnajmy się w naprawdę spektakularny sposób.
Avanti :-D
[Piotrek]