03/05/2023
Wspominamy PLATINUM 7. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w naszym wykonaniu.Star w memoriale był moim wielkim marzeniem rajdowym, które w końcu się spełniło. Od wielu lat byłem uczestnikiem tego wydarzenia w Wieliczce, ale w tym roku udało mi się zasiąść za kierownicą rajdowej Hondy Civic i wystartować w roli kierowcy.
Atmosfera na rajdzie była niesamowita, a liczni kibice, którzy odwiedzili Wieliczkę oraz odcinki specjalne, dodali jeszcze więcej emocji i adrenaliny. Mimo awarii naszej rajdówki udało nam się ukończyć tegoroczny memoriał. Był to mój trzeci rajd, a zarazem pierwszy, w którym udało mi się opanować emocje, poczuć auto oraz zacząć słuchać pilota. Mimo przygód i błędów, jestem zadowolony z naszego startu.
Chciałbym w tym miejscu gorąco podziękować kilku osobom, które pomogły mi zrealizować moje marzenie rajdowe:
Przede wszystkim wielkie podziękowania dla Pawła Janickiego za przygotowanie mnie rajdu oraz pilotowania. Jego profesjonalizm i doświadczenie pomogły mi osiągnąć nasz wspólny cel i ukończyć rajd.
https://www.instagram.com/drive_mentor/
Również serdecznie dziękuję Markowi Olszewskiemu z Olsh Motorsport Coaching OLSH Motorsport, który przygotował mnie pod kątem motorycznym. Jego wiedza i umiejętności pozwoliły mi poprawić swoje umiejętności za kierownicą.
Instagram:
https://www.instagram.com/olsh_motorsport/
FB:
https://www.facebook.com/PERFORMANCEmakeYOUfaster?locale=pl_PL
Nie mogę zapomnieć o Jakubie , który pomógł mi w szeroko pojętej organizacji startu oraz wsparciu. Jego pomoc była bezcenna i niezbędna, aby cały wyjazd mógł się odbyć w odpowiednich warunkach.Kubuś dziękuje :*
Chciałbym również podziękować stajni rajdowej Stanlej Racing STANLEJ Racing za przygotowanie samochodu oraz opiekę w czasie rajdu. Ich profesjonalizm i zaangażowanie pozwoliło nam ukończyć rajd.
FB:
https://www.facebook.com/StanlejRacing
Dziękuje również Marcinowi Kosteckiemu wraz z Concierge Auto Concierge Auto to, którzy umożliwili nam dokonanie opisu trasy Porsche 911 Carrera Turbo S! Z zasady wszystkie Marciny to fajne chłopaki ;)!
ConciergeAuto
Instagram:
https://www.instagram.com/krkconciergeauto/
www:
http://conciergeauto.pl/Concierge
Ostatnie, ale również ważne podziękowanie kieruje do Pawła Jazłowieckiego z Retro Stylu
Instagram:
https://www.instagram.com/retrostyl_garage/
FB:
https://www.facebook.com/retrostylwarsztat?locale=pl_PL
oraz Michała Antosiewicza, Sławka Przybyła oraz ich pięknym Paniom!
Ci wspaniali ludzie są dla mnie nieocenionym wsparciem, a ich obecność zawsze działa na mnie motywująco!
Podsumowując, udział w PLATINUM 7. Rajdzie Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza był dla mnie niezapomnianym doświadczeniem. Zdobyłem wiele nowych umiejętności i wrażeń, a atmosfera panująca na rajdzie była niesamowita. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mogłem zrealizować swoje marzenie rajdowe.
Do zobaczenia na kolejnych odcinkach specjalnych!!!!
Marcin Hobot
https://youtu.be/ssV1DJSrfPM
Wspominamy PLATINUM 7. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w naszym wykonaniu.Star w memoriale był moim wielkim marzeniem rajdowym, które w koń...