31/03/2022
Hejka, od dzisiaj jesteśmy z wami również na Facebooku.
Mamy nadzieję że razem stworzymy fajną społeczność Radia GiT.
Już w najbliższym czasie na naszej tablicy pojawi się więcej postów i razem będziemy mieć wpływ na to czego słucha się w naszej szkole! 🥰🎶🎙
Z pozdrowieniami ekipa Radia GiT!!!