04/05/2026
KAWAŁEK POLSKI! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 - w poniedziałki o 21:00!
A co dziś dla Was zagrała Martyna ? ⬇️
– „MAKARON”
– „ASFALT”
– „WARSZAWA”
– „NIGDY SIĘ NIE STARZEJ”
KWIAT JABŁONI – „PRZEZROCZYSTY ŚWIAT” – WE WSPÓŁPRACY Z ORKIESTRĄ SYMFONICZNĄ
CHADZYNSKI – „BĘDĘ CISZĄ”lu.muzyka – „YARIS”
KUBA I KUBA – „STYGNIE LATO”
ALEKSANDRA – „MOTYLKI”
– „PSY”
– „ILE SŁÓW NAM ZOSTAŁO”
& ALEGANCKA KAPELA – „BALLADA O HALINIE, MAJU I MILIONIE DOLARÓW”
MEG MELL – „POTWÓR Z SZAFY”
– „ECHO”
& MARTYNA WASZCZUK – „OD CZASU DO CZASU (LIVE)”
– „LWIA SKAŁA”
– „WIEJE”
Który utwór przypadł Wam do gustu najbardziej? 🎧