01/06/2026
Z ogromną radością informujemy, że drużyna naszego Osiedla „Jedynka” po raz kolejny udowodniła swoją sportową klasę i już kolejny rok z rzędu zajęła I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza! 🥇👏
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą postawę na boisku, zaangażowanie, walkę do ostatniego gwizdka oraz godne reprezentowanie naszego osiedla. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Zofii Mizdalskiej za ufundowanie paczek dla uczestników. Dzięki Pani życzliwości i wsparciu dzieci mogły cieszyć się dodatkowymi upominkami, które sprawiły im wiele radości. 🎁❤️
Jeszcze raz gratulujemy naszym Mistrzom! 🏆⚽💙
Miasto i Gmina Mrocza
LUKS Feniks Mrocza