09/06/2026
Czasoprzestrzeń nam się zagięła i zapomnieliśmy się pochwalić, jak wspaniale było na warsztatach z Tomkiem Gromadką!
✍️Pisaliśmy o pragnieniach i potrzebach, na gorąco omawialiśmy powstające teksty, bezwstydnie podkradając sobie frazy! W efekcie, w ciągu półtorej godziny powstały wiersze, akapity i inne literackie cząstki najwyższej klasy✍️
A po warsztatach byliście jednogłośni - chcecie więcej 💚 Mamy nadzieję, że Tomek nas jeszcze odwiedzi, a tymczasem pooglądajcie sobie fotki autorstwa Ławreszuk Oliwia, na których widać iskierki w oczach ✨
Dziękujemy Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej UAM i Centrum Afirmacji Literatury za sfinansowanie warsztatów!
PS Regularne zajęcia z Tomkiem znajdziecie tutaj: Pisanie