II KONGRES ERGONOMICZNY

II KONGRES ERGONOMICZNY Celem tego spotkania teoretyków i praktyków jest wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie badań i wdrożeń ergonomicznych. Edwin Tytyk

Pierwszy Kongres Ergonomii PTErg pod nazwą „Ergonomia dla przyszłości” odbył się w
Warszawie w dniach 20 - 22 września 2010 r. Drugi Kongres Ergonomii PTErg pod nazwą
„Ergonomia i innowacje” odbędzie się w Poznaniu w dniach 1-3 lipca 2015 r. Celem
tego spotkania teoretyków i praktyków jest
wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie badań i wdrożeń ergonomicznych, ze szczególnym uwzględnieniem innowac

yjnego charakteru tych działań. Zapraszamy Państwa do wzięcia aktywnego
udziału w obradach Kongresu; niezbędne jest
b o w i e m w z m o c n i e n i e i w z b o g a c e n i e proinnowacyjnej roli ergonomii w gospodarce
narodowej i w życiu każdego człowieka.

26/02/2015

Publikacje

Każdy z uczestników II Kongresu Ergonomii ma prawo zgłosić swój tekst do publikacji. Tekst ten może być zredagowany w j. polskim albo w j. angielskim. Teksty będą recenzowane i kwalifikowane przez komitet naukowy w celu złożenia do jednego z poniższych wydawnictw:
Zeszyty Naukowe Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie (6 pkt)
Zeszyty Naukowe Politechniki Poznańskiej. Organizacja i Zarządzanie (3 pkt)
Czasopismo naukowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu: Nauka Przyroda Technologie serie Leśnictwo, Rolnictwo, Technologia drewna (6 pkt)
Rozdział w monografii w j. polskim wydanej przez Politechnikę Poznańską (4 pkt)
Rozdział w monografii w j. angielskim wydanej przez Politechnikę Poznańską (zgłoszone do ewaluacji w Thomson Reuters celem indeksacji w bazie Conference Proceedings Citation Index – Web of Science)
International Journal of Occupational Safety and Ergonomics (15 pkt)

II Kongres Ergonomii został objęty patronatem medialnym przez miesięcznik - Bezpieczeństwo Pracy. Nauka i Praktyka
26/02/2015

II Kongres Ergonomii został objęty patronatem medialnym przez miesięcznik - Bezpieczeństwo Pracy. Nauka i Praktyka

20/02/2015
22/10/2014

Zgłoszenie uczestnictwa --- 30.11.2014 r.
Przesłanie streszczenia referatów --- 28.02.2015 r.
Akceptacja przesłanych streszczeń --- 30.03.2015 r.
Termin wniesienia opłaty obniżonej --- 30.04.2015 r.
Przesłanie pełnych tekstów --- 30.05.2015 r.
Termin wniesienia opłaty regularnej --- 30.05.2015 r.

21/10/2014

W PROGRAMIE KONGRESU
W trakcie Kongresu zaplanowano obrady plenarne, w czasie których wybitni ergonomiści przedstawią referaty ukazujące różne aspekty strategii rozwoju ergonomii sesje tematyczne dotyczące szczegółowych zagadnień ergonomicznych z zakresu różnych obszarów nauki i praktyki warsztaty tematyczne - edukacyjne, szkoleniowe i popularyzatorskiem spotkania „okrągłego stołu”, służące do nieformalnych spotkań i wymiany myśli między ergonomistami z różnych ośrodków naukowych, przemysłowych i gospodarczych.

W ramach Kongresu odbędą się również wybrane konferencje krajowe o tematyce ergonomicznej.

Adres

Politechnika Poznańska
Poznan
60-965

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy II KONGRES ERGONOMICZNY umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do II KONGRES ERGONOMICZNY:

Udostępnij