05/06/2026
Musiałem to z siebie wyrzucić... 🎬
Kochani! Niedawno miałem ogromną przyjemność tworzyć filmową relację z festiwalu „Łączy nas Historia”, który odbył się w minioną sobotę na Forcie Orzechowce.
Widowisko, oraz muzyczna część „Symfonia Fortów – Echo Nocy” i jej potężne, antywojenne przesłanie, uderzyły we mnie tak mocno, że zamiast zwykłej relacji, stworzyłem coś znacznie bardziej osobistego.
Efekt? Postanowiłem stworzyć na ten kanał własny, autorski materiał, dedykowany losom milionów Polaków walczących na frontach Wielkiej Wojny.
Nie jest to sztywne opracowanie historyczne pełne dat i detali – to raczej luźna, artystyczna impresja i mój osobisty hołd.
Oglądajcie i dajcie znać, jak Wasze wrażenia! 👇