CUD Przeworsk

CUD Przeworsk Czas Unieść Dumę Polsko -CUD Polsko- to prawdziwie oddolne i niezależne media, które szerzą prawdę i świadomość.

W miarę sił i środków pokazujemy Państwu to, czego nie zobaczycie w MSM - współczesną walkę ludzi o wolność.

🇵🇱 PILNE! dotyczy WHO! Pod pretekstem kolejnych pandemii, w cieniu wojny na Ukrainie, nasz rząd planuje zawrzeć antypand...
21/04/2022

🇵🇱 PILNE! dotyczy WHO!

Pod pretekstem kolejnych pandemii, w cieniu wojny na Ukrainie, nasz rząd planuje zawrzeć antypandemiczny i ponad państwowy traktat z WHO. Podpisanie takiego Traktatu naruszy szeroko pojęty interes Rzeczypospolitej Polskiej oraz traktat taki będzie stał ponad naszą Konstytucją. Nie możemy jako polscy patrioci na to pozwolić!!!

🇵🇱Przyjdź i wyraź swój sprzeciw dla Traktatu WHO: https://fb.me/e/2u2SFIlJB
23 kwietnia Rynek Główny w Rzeszowie, godz. 16

🇵🇱 Podpisujemy apel "Nie dla traktatu WHO":
https://www.petycjeonline.com/nie_dla_traktatu_who

SPRZECIW SPOŁECZNY My Naród Polski, działając na podstawie art. 63 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej niniejszym składamy skargę, a jednocześnie wniosek o natychmiastowe zgłoszenie przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej na podstawie art. 19 Konwencji wiedeńskiej z dnia 23 maja 1969 r. (Dz.U...

"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym." - M...
08/03/2022

"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym." - Marilyn Monroe.

Drogie Kobiety, w dniu Waszego Święta życzymy Wam, aby każda chwila życia była przepełniona radością, uśmiechem, życzliwością i miłością 💐🎉💐🎊💐

Nieustannie dążcie do spełnienia swoich marzeń, nie przestawajcie trwać w swojej sile.
❤️

Marsz dla wolności, Bruksela, 23.01.2022 r. Kilkaset tysięcy ludzi, choć nieoficjalnie mówi się o milionie uczestników, ...
23/01/2022

Marsz dla wolności, Bruksela, 23.01.2022 r.

Kilkaset tysięcy ludzi, choć nieoficjalnie mówi się o milionie uczestników, różnych europejskich narodowości, w tym Polski, protestuje!

Nie zgadzają się na obowiązkowe przyjęcie preparatu medycznego i dyskryminacji społecznej. Preparatu, wobec którego trwają badania III fazy, a sami producenci zwolnieni są z odpowiedzialności w sytuacji wystąpienia skutków ubocznych.

Zamieszki są nie uniknione. W jaki sposób ludzie mają walczyć o swoje prawa?
Wychodzą wyrazić swoją wolę, a wobec nich siły policyjne używają gazu i armatek wodnych.

Ci, którzy nie zgadzają się z wszechobecną narracją odczują na własnej skórze namiastkę tego, jak to jest walczyć o wolność.

Relacja live m. in. na Czujny, Krzewicki, Grzegorz Hercuń - Niezależny Obywatel, Ruptly, Gedanken zur Zeit
https://www.facebook.com/GedankenzurZeit/videos/946960315935542/

Wolność nie została nam dana na zawsze, a "Auschwitz nie spadło z nieba". Wobec sytuacji, która panuje w czasach współcz...
14/01/2022

Wolność nie została nam dana na zawsze, a "Auschwitz nie spadło z nieba".

Wobec sytuacji, która panuje w czasach współczesnych, człowieczeństwo musi wstać z kolan i zdecydowanym głosem wyrazić swoją wolę! Czas na stanowcze Nie! Nie zgadzamy się na poniżanie ludzi, którzy chcą o sobie decydować powołując się na najwyższy i najważniejszy Akt prawny w Polsce - na Konstytucję RP! Czas zacząć walczyć o swoje podstawowe prawa. Prawo do godnego życia, do podstawowej opieki medycznej, do należytej edukacji, wreszcie do stanowienia o sobie samym.

Ludzie z natury są leniwi. Lubią żyć wygodnie i nie mieć zbyt wielu zmartwień na głowie.
Ale nie dla naszej wygody umierali Powstańcy! Walczyli, byśmy mogli żyć wolno. Teraz o tę wolność przyszło nam się upomnieć ❤️🇵🇱

Siedzimy w naszych domach, czytamy te wszystkie artykuły, oglądamy filmy, wywiady, często się boimy, często czujemy się w tym wszystkim bardzo samotni ale nigdy, przenigdy nie możemy zapominać, że nie jesteśmy w tej walce sami. To jest nasza droga do świadomości i wolności.

Warto zwrócić uwagę, iż media to druga władza w kraju. Organizatorzy manifestacji i ludzie w niej uczęstniczący często opisywani są jako antyszczepionkowcy. A może po prostu chcą mieć prawo wyboru?

Proponujemy otworzyć szeroko oczy, wytężyć słuch albo pofatygować się osobiście na Rzeszowski Rynek i stać się naocznym świadkiem tego wydarzenia.

Tylko w ten sposób, angażując się w sprawy, które dotyczą każdego z nas możemy wyrobić sobie własne opinie i podążać drogą prawdy.

Kto wie? Może jest zupełnie inaczej i nic nie jest tym, czym wydaje się być.

Zachęcamy do obejrzenia relacji live, 15.01.2022 godz. 14 CUD Przeworsk

31/12/2021

Drodzy czytelnicy!

Na nadchodzący Nowy Rok redakcja Czas Unieść Dumę Polsko życzy Wam zdrowia, podejmowania pomyślnych decyzji, wiele satysfakcji zarówno na polu życia prywatnego, jak i zawodowego oraz spokoju ducha, nawet w te nieco bardziej zalatane dni, które z pewnością się przytrafią.
Szczęśliwego Nowego Roku i niech Wam się darzy na każdym kroku! 🤗🎊🎉

"Mój rząd mnie okłamał,a teraz wracam do pustego domu".To słowa jednego z rodziców, którego dziecko zmarło po przyjęciu ...
21/12/2021

"Mój rząd mnie okłamał,
a teraz wracam do pustego domu".
To słowa jednego z rodziców, którego dziecko zmarło po przyjęciu preparatu medycznego.

Amerykański wirusolog, immunolog, współtwórca technologii mRNA Robert Malone 12 grudnia 2021 r. wystąpił z oświadczeniem na żywo (livestream), w którym ostrzega przed przyjęciem preparatu.

Apel skierowany do całej międzynarodowej społeczności skierowali także amerykańscy rodzice, którzy stracili swoje dzieci po iniekcji. W trosce o bezpieczeństwo innych
dzielą się oni swoimi przykrymi doświadczeniami. Często łamiącym się głosem opisują w jakich okolicznościach i po jakim czasie po przyjęciu preparatu zmarły ich dzieci.
Ból po stracie najmłodszych jest nie do opisania...

Gorąco zachęcam do obejrzenia:
https://m.cda.pl/video/9410463e7

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM 🇵🇱❤️- Kto ty jesteś?- P***k mały.- Jaki znak twój?- Orzeł biały.- Gdzie ty mieszkasz?- Między s...
11/11/2021

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM 🇵🇱❤️

- Kto ty jesteś?
- P***k mały.
- Jaki znak twój?
- Orzeł biały.
- Gdzie ty mieszkasz?
- Między swymi.
- W jakim kraju?
- W polskiej ziemi.
- Czym ta ziemia?
- Mą ojczyzną.
- Czym zdobyta?
- Krwią i blizną.
- Czy ją kochasz?
- Kocham szczerze.
- A w co wierzysz?
- W Polskę wierzę.
- Coś ty dla niej?
- Wdzięczne dziecię.
- Coś jej winien?
- Oddać życie.

"Kto Ty jesteś?" Władysław Bełza.

Adres

Przeworsk
37-200

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy CUD Przeworsk umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do CUD Przeworsk:

Udostępnij

Kategoria