21/01/2013
Na dobry początek d(a)nia :)
Na dobry początek d(a)nia- Pita to coś, co polecam wszystkim smakoszom - mówi z pełnym przekonaniem Paweł Sawicki, właściciel siedleckiej restauracji sieci „Sphinx”. – Dlaczego? Bo to od niej wszystko się zaczyna – dodaje ze śmiechem.Chlebki pita są przysmakiem z krajów Bliskiego Wschodu, gdzie cies...