17/01/2022
Jest i logo w klipie!!
Zrobiłem kolegom szybszy remix. Chciałem żywiej hasać do ich muzy przy okazji podając dalej przekaz "złym myślom daję pstryczka w nos". Oryginał pochodzi ze ...
Hit me with the sound! Gagarin Studio reprazent
Warsaw
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Nic takiego umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Nic takiego: