08/06/2026
Jutro spotykamy się w Pisarskiej Wiosce 🌿
Prawie za każdym razem przed spotkaniem myślę o Karolinie :
Karolina napisała 40 tysięcy znaków e-booka w większości na smartfonie. Projekt o ciuchach w literaturze miał być lekki i przyjemny.
Karolina utknęła na cytatach, a projekt trafił na dysk.
Na drugim spotkaniu Wioski go odgrzebała. Zaczęła znowu pisać a potem dostała feedback od dziewczyn. Przestraszyła się, ale nie tego, że tekst jest zły. Tego, że powiedziały jej: PISZE FELIETONY!
To miało być pisanie dla przyjemności!
A dziś ma własną rubrykę w czasopiśmie „Filomea”. Piąty( czy już szósty?) tekst skończyła na spotkaniach Wioski. ✨
To jest właśnie Wioska — miejsce, w którym zakurzone projekty wracają do życia.
Zostały ostatnie 3 miejsca. Jeśli masz coś, co czeka na dysku — napisz WIOSKA w komentarzu, a wyślę Ci link 💬
A Wy — macie jakiś projekt, który odłożyłyście „na później”? 👇