05/10/2017
w którymś poście okłamałyśmy okrutnie, bo jak widać, wcale nie grałyśmy w każdą niedzielę. to się zmieni, wracamy w ten łikend na antenę z kolejnym durnym programem. zapraszamy serdecznie, potańczcie z Xmenami za nasze zdrowie.
ściskamy cieplutko,
Gosia i ja