01/06/2026
Kochani czytelnicy! Tegoroczna edycja targów książki w Warszawie za nami. Dziękuję za te cztery dni, pełne serdeczności i dobrej energii! Dziękuję za rozmowy o książkach Pauzy, za komplementowanie wyborów wydawniczych i spory o intencje bohaterów „moich” książek. Za wsparcie dla małego wydawcy i uznanie dla mojej pracy. Za to, że na zadrukach szukacie tropów nawiązujących do treści (dobrze to 9 lat temu wymyśliłam 😎!) i że doceniacie format książek i to, że „P” układa się na grzbietach - bo wielu z Was ma osobne półki na Pauzy ❤️. Za odwiedziny nawet jeśli niczego nie kupiliście, za znajome twarze pojawiające się od tylu lat, na różnych spotkaniach i targach, a czasem na ekranie podczas spotkań Pauzowego Klubu Książkowego. Za kibicowanie i bycie w tym czytelniczym świecie ze mną i moimi pomysłami. DZIĘKUJĘ ❤️ z całego serca, również w imieniu moich autorów.
•
W tym roku możemy spotkać się jeszcze na kilku imprezach:
- Festiwal Malta w Poznaniu
- Imieniny Jana w Warszawie
- Literacki Sopot w Sopocie
- Festiwal Conrada w Krakowie
… i być może innych, o tym będę informować na bieżąco. Do zobaczenia!
•
•
•
•
•