26/05/2026
Nie zamawiasz tu „bonu pod choinkę z drukarki”. 😌
Każdy voucher robię ręcznie.
Wybieram papier, wiążę wstążkę, składam wszystko po kolei i myślę wtedy o jednej rzeczy:
że ktoś za chwilę podaruje drugiej kobiecie coś więcej niż zdjęcia.
Może przypomnienie: „hej, nadal jesteś ważna”. Może moment tylko dla siebie.
Może pierwszy raz od dawna spojrzy na siebie łagodniej.
I właśnie dlatego nie umiem robić tego hurtowo.
Lubię wiedzieć, że po drugiej stronie jest prawdziwa historia, emocje i człowiek.
A ja tylko zamykam to wszystko w małym pudełku. 🤍
Jeśli chcesz podarować komuś taką sesję, napisz do mnie wiadomość.