13/08/2021
Pierdeți DOUĂ ORE DIN VIAȚĂ și urmăriți aceste link-uri din text decât să pierdeți în viitor comuna !
Atitudinea este perfectă și ideală pentru comuna noastră EUROPEANĂ
https://www.facebook.com/alinghiciulescu/videos/492482212017476/
FELICITĂRI ECHIPEI CE CONDUCE HINOVA!
https://www.facebook.com/526948927646768/posts/1531878407153810/?app=fbl
ÎN SFÂRȘIT AVEM CU CE ȘI CU CINE ...
https://www.facebook.com/alinghiciulescu/videos/763827527615631/
BRAVO, BRAVO DOMNULE, BRAVO, AȘA DECI, VEDEȚI CĂ SE POATE SĂ FACEȚI ȘI TREABĂ?!?
(vezi că se ard micii și se încălzește berea)
https://www.facebook.com/alinghiciulescu/videos/684729388948456/
Primăria Hinova, trebuie ajutată domnilor și doamnelor din comună, nu-și mai vede capul de atâta muncă...Este inuman, ca într-o zi de miercuri, 11 AUGUST 2021, ei să se străduiască atât și noi să nu-i vedem!?!
(CUM BLOCHEAZĂ UȘA LA VECHEA FARMACIE ȘI SE LUPTĂ CU PETURILE, LA BUSTUL GOL)
Cu materialul clientului!
https://www.facebook.com/526948927646768/posts/1524753201199664/?app=fbl
Cred că ipostazele imortalizate, de multe ori în timpul în care gospodării ar fii trebuit să fie în slujba cetățeanului, sunt numai o mică parte din efortul asidu depus pentru bunăstarea comunității de la malul Dunării și bunul mers al administrației publice locale.
https://www.facebook.com/alinghiciulescu/videos/387962055904544/
Cetățenii pot dormi liniști... O ADMINISTRAȚIE PUBLICĂ ÎN SLUJBA CETĂȚEANULUI CA LA HINOVA NU MAI GĂSEȘTI ÎN ÎNTREAGA ȚARĂ!
FELICITĂRI ȘI NU VĂ OPRIȚI, ÎN SFÂRȘIT AVEM O COMUNĂ ÎN RÂNDUL LUMII...
https://www.facebook.com/526948927646768/posts/1523399284668389/?app=fbl
PS. Chiar și prietenii, mulțumiți de direcția clară a Hinovei, în care se ridică sticlele, și lupta cu năbădăi, ce vă dă sudori pe burți și tâmple a început să vă laude și să filmeze straduința dumneavoastră peste puterile imaginației!
https://www.facebook.com/alinghiciulescu/videos/316771823298556/
PS 2. Chiar trebuie felicitat și domnul inginer Cristi, care după o astfel de implicare, nu a mai văzut gardul de piatră de munte înalt de 2 metri și a intrat cu mașina... EL CU MÂINILE PE VOLAN peste contracandidat! Off este greu domnule la acțiunea HALBERE la carat de grâu pentru comună, pardon primar! 😉
PS 3. Și da domnule, da, da, da... Puteți merge fără nicio problemă cu dusterul primăriei unde doriți dumneavoastră... Chiar să vă luați buchet de flori de la piața CENTRAL... Doar nu vă duceți la... Cu mâna în c.r, e rușine domne' să nu avem maniere, facem dracu, Doamne Iartă-mă comuna de râs!
https://www.facebook.com/alinghiciulescu/videos/495350534935441/