02/06/2026
Și s-a dezbătut aseară dezbaterea🤪, ce s-a mai dezbătut! Două ore pe care nimeni nu mi le va mai da vreodată înapoi, în timp ce voi, muritorii de rând, cei care nu ati asistat live la zbaterile intelectuale ale celor doi corifei Bufteni, voi, pierzatorilor, ar trebui sa ne plătiți pe noi, cei maxim 12, care ne-am sacrificat.😇
Expozeul durerilor nefirești și neostoite ale celor două exemple ale societății, acest far călăuzitor, pe nume Tobiță, și acel lămpaș roșu atârnat la spatele căruței, cunoscut și ca Eugentuță, așadar tavalirile în chinuri ale celor doi au debutat cu irosirea, timp de 45 de minute, a timpului lumii pe un subiect desuet: eu. 🤦♂️
Și de ce spun asta? Pt ca dragilor, puteți și să-mi mânjiți statuia cu micul vostru dejun maroniu💩, mie nu îmi pasă! 🖕Sunt atât de trecut prin bordelul ăsta de viață și atât de frecat de pereții sai, m-am ciocnit de atâtea ori de curve al căror or**sm mimat valorează de zece ori cat voi doi la un loc, încât tot ce pot conchide în urma faptului ca timp de 45 de minute v-ați plâns ca două virgine refuzate la poștă este ca: mi se rupe!
Sau vax albina crema puca, vorba marelui Dem Rădulescu. 🖕
Un singur amănunt mi-a atras atenția! Tobiță a zis la un moment dat ca va face cândva niște dezvăluiri incendiare, ca are el niște informații despre mine de sare oala în aer și asta m-a speriat: Doamne Ferește, sper să nu fim rude! 🤦♂️
În rest, știu ca pare uimitor pentru el, îmi plac în continuare femeile, nu port blugi mulați, detest bicicletele și trotinetele și pe cei care le folosesc și urăsc cu aceeași patima USR-ul!
P.S. Foto edit: am considerat ca pe Eugentuță îl favorizează mai mult fața de rozătoare. Mea culpa!
Până vin ilustrații de înaltă calitate efectuate de maestrul Răzvan Apostolul vostru de nemernici, ne mulțumim cu ce avem. 🤪