25/05/2026
Už od minulého mesiaca pracujeme na na našej vzdelávacej hre - tentokrát to bude o uržateľnej mobilite a mestskom urbanizme. Budete si v nej môcť vyskúšať úlohu mestských plánovačov. Hra vám umožní experimentovať s rôznymi riešeniami a sledovať, ako tieto zmeny ovplyvňujú život v susedstve.
Hru vyvýjame spolu s našimi partnermi z organizácií Cyklokoalícia a AutoMat v rámci projektu Streetshift: Youth Shaping Cities, ktorého cieľom je premeniť mladú generáciu na aktívnych tvorcov a tvorkyne mestského prostredia. Zahrať si hru budete môcť už na budúci rok.