Times of Suriname

Times of Suriname Times of Suriname (Rudisa Broadcasting Communications & Publications NV) De krant verschijnt in broadsheetformaat.

Times of Suriname is een landelijk dagblad in Suriname, dat dagelijks wordt uitgegeven behalve op zondag. Times of Suriname is een populair, onafhankelijk landelijk ochtendblad met lezers in verschillende lagen van de bevolking, maar richt zich over het algemeen op de gemiddelde Surinamer. Times of Suriname concentreert zich niet alleen op berichtgeving over onder meer politiek, economie, buitenla

nd en opinie, maar ook op sport, showbizz, gezondheid, wetenschap, cultuur, toerisme en nog veel meer. Verder bevat elke editie Engelstalig nieuws uit binnen- en buitenland. Geschiedenis
In 2002 wilde de eigenaar van RudisaBeverages NV, DilipSardjoe, zijn frisdrank promoten door een paginagrote advertentie te plaatsen in de toentertijd grootste krant van Suriname ‘De Ware Tijd’. Toen DilipSardjoe op de bewuste dag die krant opensloeg en zijn advertentie wilde bekijken, zag hij tot zijn grote verbazing dat er die pagina een advertentie van de concurrent was geplaatst. Hij spoedde zich diezelfde dag nog naar het kantoor van de krant voor een verklaring, maar kreeg het volgende opmerkelijke advies mee. “Meneer Sardjoe u heeft zo veel geld, waarom begint u niet een eigen krant?” Een nieuw idee was geboren wat uiteindelijk zou leiden tot het grootste landelijke dagblad van Suriname: Times of Suriname. Hoofdredacteuren
Vanaf de oprichting in 2003 tot april 2004 hadden NitaRamcharan, voormalig hoofdredacteur van de Ware Tijd en Edward Troon, fotojournalist, de leiding. Zij werden in mei 2004 opgevolgd door Dennis Samson en Wilfred Leeuwin. Vanaf 2006 was de leiding in handen van Dennis Samson en Alirio Polsbroek, maar medio vorig jaar stapte Dennis Samson op en sindsdien heeft Alirio Polsbroek de leiding. Vormgeving en inhoud van de krant
Na een periode van experimenten met de vormgeving hebben de hoofdredacteuren in 2006 een zeer markant format bedacht. Dit houdt onder meer in dat de voorpagina een populaire stijl heeft met politieke en sociaal-maatschappelijke berichten, waarmee specifieke doelgroepen worden aangetrokken.

26/10/2025

PARAMARIBO- De VHP-parlementariërs Dew Sharman en Cedric van Samson hebben bij De Nationale Assemblee (DNA) een initiatiefvoorstel ingediend, om de Grondwet aan te scherpen.

26/10/2025

PARAMARIBO – De Franse strijdkrachten hebben deze week maritieme operaties opgestart voor de kust van Frans-Guyana, met als doel illegale visserij en drugssmokkel tegen te gaan.

26/10/2025

VOETBAL – Lionel Messi blijft de grote man bij Inter Miami. De Argentijnse stervoetballer scoorde vrijdag tweemaal en leidde zijn ploeg naar een overtuigende 3-1 zege op Nashville SC in de eerste wedstrijd van de openingsronde van de MLS Cup playoffs.

26/10/2025

PARAMARIBO – De Stichting Productieve Werk Eenheden (SPWE) heeft gisteren het volledig gerenoveerde pand aan de Sinaasappelstraat nr. 5 officieel heropend. De locatie, die jarenlang in verval verkeerde,...

26/10/2025

VOETBAL – Transvaal is het nieuwe seizoen in de Suriname Major League (SML) uitstekend begonnen. In het Franklin Essed Stadion boekte de groen-witte grootmacht zaterdagavond een solide 2-0-overwinning op Inter Wanica.

26/10/2025

PARAMARIBO – De brand op de vuilstortplaats te Charlesburg woedt al enkele dagen en veroorzaakt aanzienlijke rookontwikkeling in de omgeving. Omwonenden klagen over dichte rook, een scherpe geur en geïrriteerde luchtwegen.

26/10/2025

DAMMEN - De Surinaamse jeugddammers, die hebben deelgenomen aan het Caribisch Jeugd kampioenschap Dammen 2025 op Curaçao, zijn ontvangen door president Jennifer Simons.

25/10/2025

PARAMARIBO- Minister van Binnenlandse Zaken en ABOP-secretaris Marinus Bee verwerpt de kritiek dat zijn partij medeverantwoordelijk...

25/10/2025

WANICA – De politie van Lelydorp heeft A.F. aangehouden op verdenking van diefstal en verduistering van gouden sieraden van zijn vriendin.

25/10/2025

De dameselectie van Transvaal verwelkomt met trots doelvrouw Latifah Moedjijo in de ploeg.

25/10/2025

PARAMARIBO – De brandweer zal nog een hele week nodig hebben om de brand, die drie dagen terug is uitgebroken op het vuilnisbelt te Nw.Charlesburg onder controle te krijgen.

25/10/2025

“We gaan voetballen. Het doel van voetballen is altijd winnen”, zegt Regillio Vroom,...

Adres

Twee Kinderenweg 54
Paramaribo

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Times of Suriname nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Times of Suriname:

Delen

Type