29/05/2026
8 місяців тому СБУ повідомила мене, що російські спецслужби готують мою фізичну ліквідацію.
Як державного і громадського діяча та діючого заступника міського голови Дніпра.
Але завдяки професійним зусиллям відповідних підрозділів Служби Безпеки України загрози замаху восени 2025 - взимку 2026 років вдалося уникнути.
Сьогодні я оприлюднюю цю інформацію передусім з міркувань власної безпеки, бо усвідомлюю, що замовлення на моє вбивство з боку ворога може виникати і в подальшому.
А я не маю державної охорони і розумію, що справа мого захисту - це передусім мій власний клопіт.
Насправді, я давно навчився жити і працювати в умовах постійної фізичної небезпеки.
Особливо - починаючи з подій Майдану 2014 року, коли брав участь у відсічі «русскай вєснє», формуванні добробатів та в операціях зі звільнення українського Донбасу, зокрема, у зачистці тодішнього Красноармійська (Покровська).
Але, навіть, на фронті у 2022-му, коли міни лягали поруч мене в кількох метрах, психологічно було легше, ніж постійно чекати на удар ворога в спину, перебуваючи в позірно мирному тилу.
Втім, я радію, що добряче залив сала за шкуру м-лям і заливатиму надалі.
І в питаннях очищення соціо-культурного простору Дніпра та Січеславщини від московських символів і смислів.
І в питаннях підтримки сил оборони і захисту української нації та держави.
І не лише. Далі буде.
Вас, лаптєголових, ніхто не боїться і ви нас не зупините.
Ми ще всім Дніпром станцюємо на труні вашої недоімперії.
Бо Перемога України - неминуча!