30/12/2022
Ой, як писати, щоб не ридати?!…
Почнемо з того, що ми вижили.
Я, моя сім‘я, моя родина і навіть мій маленький бізнес - ми живі.
За це дякую: моєму папі (ось не можу змінити дитячу звичку і перейти на «тато»), бо він нас захищає, ЗСУ, бо вони всі теж тримають фронт і небо над нами і Богу, бо він тримає нас усіх.
Дякую 2022-гому, що навчив нас цінувати ночі в теплому ліжку, блакитне небо над головою, вільне повітря в грудях.
Про бізнес… якщо раніше я рахувала кількість покупців, прибутки і ще якісь фінансові показники, то в цьому році я щомісяця платила податки. Так, я зовсім не заробляла, але я така горда, що платила податки, що вважаю це кращим результатом, ніж тоді коли розвивалась.
За змогу сплачувати податки, які я називаю «донатами» - дякую усім і кожній, хто в мене замовляв у цьому році. Знайте, ми разом приближаємо нашу Перемогу 💙💛
Далі буде… 🇺🇦
#підсумки2022 #перемогазанами💪🇺🇦