Lena Kolisnyk

Lena Kolisnyk Живу життя
Сертифікований коуч
Навчаюсь на пстхолога

Ой, як писати, щоб не ридати?!…Почнемо з того, що ми вижили.Я, моя сім‘я, моя родина і навіть мій маленький бізнес - ми ...
30/12/2022

Ой, як писати, щоб не ридати?!…
Почнемо з того, що ми вижили.
Я, моя сім‘я, моя родина і навіть мій маленький бізнес - ми живі.
За це дякую: моєму папі (ось не можу змінити дитячу звичку і перейти на «тато»), бо він нас захищає, ЗСУ, бо вони всі теж тримають фронт і небо над нами і Богу, бо він тримає нас усіх.

Дякую 2022-гому, що навчив нас цінувати ночі в теплому ліжку, блакитне небо над головою, вільне повітря в грудях.

Про бізнес… якщо раніше я рахувала кількість покупців, прибутки і ще якісь фінансові показники, то в цьому році я щомісяця платила податки. Так, я зовсім не заробляла, але я така горда, що платила податки, що вважаю це кращим результатом, ніж тоді коли розвивалась.

За змогу сплачувати податки, які я називаю «донатами» - дякую усім і кожній, хто в мене замовляв у цьому році. Знайте, ми разом приближаємо нашу Перемогу 💙💛

Далі буде… 🇺🇦

#підсумки2022 #перемогазанами💪🇺🇦

В’язаний набір шапка і рукавички.Пряжа ангора, тепла і натуральна.Шапка в стилі  «такорі» підходить усім, завдяки відвор...
09/11/2022

В’язаний набір шапка і рукавички.
Пряжа ангора, тепла і натуральна.
Шапка в стилі «такорі» підходить усім, завдяки відворотам, можна регулювати висоту і посадку шапки.
Рукавички зігріють і захистять ручки від холодів.

Один в полі не воїн або як важлива підтримка.⠀Ситуація на дитячому майданчику: стається конфлікта ситуація між вашою і і...
31/07/2022

Один в полі не воїн або як важлива підтримка.

Ситуація на дитячому майданчику: стається конфлікта ситуація між вашою і іншою дитиною. Ви не бачили, що саме сталося, але до Вас підходять батьки іншої дитини і розказують, що ваш син чи дочка забрали іграшку в їх дитини і не хотіли віддавати. Ваші дії?

Одразу хочу відмітити, що ситуація була саме така, тобто ніхто нічого не пребрехав🤪.

Я, як людина, яка дуже чутлива до справедливості однозначно б розсудила по справедливості. Сказала б: «Ваня як ти міг? Віддай хлопчику машинку і вибачись!»

Я, як мама, точно знаю, що поступати як «людина з опису вище» по відношенню до своєї дитини, ні в якому разі не можна.
В самій ситуації, я б сказала щось типу: «напевне сталося непорозуміння. Вибачте!»

Однозначно вдома, я б поговорила з сином і вияснила, що саме сталося і якби він був неправий, то пояснила б в чому саме проблема і як потрібно себе вести, щоб мінімізувати конфліктні ситуації.

Справа і тому, що ви завжди маєте бути на стороні своєї дитини. Ваша дитина повинна бути на 100% впевнена, що ви команда і що в будь-якій ситуації ви допоможете. Також, дитина повинна усвідомлювати, що проблема в ситуації, а не в ній. Бо ось всі ці фрази: «як ти міг, вічно ти себе так поводиш, інші діти чемні, а ти ні» знецініють дитину і відбирають у неї відчуття безумовної любові батьків. Дитина повинна знати, що вона любима, а не заслуговувати любов своєю поведінкою. Безумовна любов батьків - це фундамент формування нормальної самооцінки, здорової особистості.

Для мене це було відкриттям. І на жаль, я про це дізналася не відразу. Зараз, я точно знаю, щоб не сталося я буду на боці Вані, звичайно з профілактичними бесідами і розбиранням проблеми, якщо будуть на те причини.

А як ви ведете себе в конфліктних ситуаціє з вашими дітьми?
Чи погоджуєтеся з тим, що потрібно завжди бути на боці дитини? #діти #дитячасамооцінка #дитячапсихологія #розвитокдитини

Час проведений разом з дитиною - найважливіший час в житті дитині. Діти дуже довго пам'ятають розваги з батьками. А щоб ...
06/02/2022

Час проведений разом з дитиною - найважливіший час в житті дитині.
Діти дуже довго пам'ятають розваги з батьками. А щоб було цікаво і весело усім, раджу разом дивитися мультики. Тим більше, що мультики зараз це не тільки про розваги, а ще й про глибокий зміст.

📺"Енканто. Світ магії" (2021) Не обов'язково мати особливі здібності, щоб змінювати світ, достатньо буде доброти і любові. Пісня і музика з мультика, то окрема любов і веселощі. Раджу від усієї душі. Ваня дивився з відкритим ротом.

📺"Лука" (2021) Кожному з нас потрібний друг, який буде дозволяти і мотивувати порушувати правила. Саме такого друга зустрічає "підводне чудовисько" Лука. І вдвох вони показують, що таке дружба, що таке розвиток, як мріяти, щоб мрії здійснюватися і як досягати мети.

📺"Душа" (2020). У центрі сюжету — шкільний учитель музики Джо Гарднер. Його заповітна мрія — виступати на великій сцені. Але замість цього він викладає мистецтво, яке наповнює його життя сенсом, тим, кому воно взагалі не цікаве. Джо дорогою додому падає в каналізаційний люк й опиняється в іншому вимірі — його душа відокремилася від тіла. І починається найцікавіше... Повірте, це дуже нестандартна історія, й розповідає вона зовсім не про тренувальний табір для душ, а про цінність життя, покликання людини, здатність жити тут і зараз

📺"Думками навиворіт" (2015) Ніколи не замислювалися над тим, де народжуються наші емоції? Що там активізується в нашому мозку, коли нам весело, сумно чи страшно? Різні біологічні процеси, що передають імпульси з слухових та інших рецепторів... Стоп, стоп, стоп. Тільки не починайте позіхати. Адже, можливо, в наших головах просто живуть якісь Радість, Смуток,Огида, Страх і Злість, які іноді витворяють там щось неймовірне. Спогади і емоції з дитинства – найважливіші, вони формують нашу особистість.

Діліться своїми підбірка в коментарях. Що ви цікавого дивилися зі своїми дітками?

#мультики
#мультикизісмістом #мамарадить #дітямподобається

Не буде ні підсумків, ні планів.Будуть лише слова вдячності.Дякую кожному підписників, що ви залишаєтесь зі мною.Дякую к...
30/12/2021

Не буде ні підсумків, ні планів.

Будуть лише слова вдячності.

Дякую кожному підписників, що ви залишаєтесь зі мною.

Дякую кожному покупцю, що довіряєте мені і серед десятків інших магазинчиків замовляєте в мене.

Мій магазин є, поки є ви і ваші замовлення.

З Новим Роком🎄⛄🎅
Здоров'я
Щастя
Добра
Миру
Достатку
Злагоди
Здійснення мрій ✨

Різниця між фото рік: або +5 см до зросту Івана, - 1 м'яч і близько 100 циклів поносив-виправ-висушив для футболочки.⠀На...
15/05/2021

Різниця між фото рік: або +5 см до зросту Івана, - 1 м'яч і близько 100 циклів поносив-виправ-висушив для футболочки.

На цьому фото добре видно, що єдине що може змусити відмовитись від носіння футболки - це те, що дитина з неї просто виростає.

Звичайно ми носимо ті речі, які є в продажу у мами. Футболочка на фото ТМ Lupilu. Минулого року вона була новою. Режим носіння ось такий: півроку ми носили її на вулиці, прали +-3 рази на тиждень. Бо чистої футболки нам вистачає максимум на 2 дні 🙈. Потім ми носили її в садочок. В садочку режим більш щадний, прали +-1 раз на тиждень.

Футболка не випралася, колір точно такий як і в день, коли Ваня її одягнув перший раз. Малюнок приклеєний, повністю залишився на місці. Форму не втратила і не сіла. Тому я сміло можу сказати, що одяг який продаю не на одне покоління 😉.

Купуйте, носіть, віддавайте друзям/знайомим, народжуйте ще☺️ або жертвуйте одяг тим, хто його потребує. Вибір за Вами.

А я, як завжди, допоможу підібрати розмір, зроблю будь-які додаткові фото чи заміри. Завжди Ваша Лєна і модель-випробувач Ванюша 💞

#якіснийдитячийодяг #дитячийодяг #качественнаяодежда

Кінець травня  2015-го  року. Вані майже 6 місяців. Бабуся запропонувала нам придбати літній одяг. І тут вперше я зрозум...
02/02/2021

Кінець травня 2015-го року. Вані майже 6 місяців. Бабуся запропонувала нам придбати літній одяг. І тут вперше я зрозуміла, що поняття не маю який в нас розмір одягу і як правильно його обрати.

Я мамі відповіла, що продавцям видніше, скажеш що нам 6 міс. Нам пощастило, майже весь одяг, що купила бабуся нам підійшов. Але могло бути і навпаки, бо ми (як видно з фото) були "в мєру упітаними" 🙈. І навіть тоді я не замислилася, що всі дітки різні. І що якщо комусь в 6 міс підходить розмір 68, то комусь він може бути великий, а ще комусь маленький.
Я почала щось підозрювати, коли наступного літа дістала шорти, в яких ми ходили в 6 міс, а в 1.5 роки вони на нас так само були в пору😜.

І ось пройшло 5 років і я почала займатися дитячим одягом. Тут до мене і дійшло, що нічого тим продавцям не видніше🤣.

Я розуміла, що найбільшою проблемою для мам, при замовлені дитячого одягу онлайн, є вгадати розмір. Тому з самого початку для мене було пріоритетом робити детальні заміри. Усі, хто замовляє в мене одяг знають, що я завжди роблю заміри і прошу вас переміряти свій одяг, щоб зорієнтуватись.

А тепер хочу трішки розповісти про розміри дитячого одягу різних країн і виробників.
Розмірні сітки європейських брендів можуть суттєво відрізнятися. Але є деякі закономірності: наприклад, німецькі речі - більшомірять, французькі - навпаки маломірять, італійські - маломірять або йдуть розмір в розмір. Відомий шведський бренд H&M - більшомірить. Популярні фінські бренди верхнього дитячого одягу (Reima, Lenne), більшомірять, виробник закладає +6 см на виріст.
Українські виробники часто-густо маломірять. Хоча вони вже і використовують загальноприйняті міжнародні розмірні сітки, які орієнтуються на зріст, але ще також зустрічаються розміри старого зразка. В каруселі є табличка де розмірні сітки різних країн приведені до єдиного стандартного значення зросту дитини.

Також в каруселі є табличка з розмірами і відповідним зростом дитини. Зберігайте щоб не загубити і хоч трішки орієнтуватись в розмірі, який вам потрібен.

Але найкраще допоможуть підібрати розмір - заміри. Тому якщо потрібні заміри, пишіть ♥️

#розмірнасіткадитячогоодягу #размерыдетскойодежды

Як і обіцяла пост про бірки в стокових речах.Ми всі пам'ятаємо, що сток - це виключно нові речі, але чому ж так часто на...
26/01/2021

Як і обіцяла пост про бірки в стокових речах.
Ми всі пам'ятаємо, що сток - це виключно нові речі, але чому ж так часто на такому новому одязі немає бумажних бірок?!

Це запитання мене цікавило з самого початку моєї роботи, тому що тоді для мене наявність бумажної бірки означало, що річ 💯 нова.
А відсутність, відповідно, що це секонд-хенд. Але це далеко не так.
Тепер про бірки я знаю багато і розповідаю вам 😉.

Почнемо з того, що є недобросовісні продавці, котрі перуть секонд, щоб зник запах, вішають на такі речі бірки і продають як нові брендові речі. Це інформація для роздумів, якщо ви як і я, звикли вірити людям. Не біркою єдиною має відрізнятися новий одяг. Часто головною ознакою є чесність в совість продавця.

А тепер про сток & бірки. Так, в стокових речах часто відсутні бірки, є величезні бірки з написами від руки ручкою, є бірки на китайській мові 😳, є зрізані внутрішні бірки, є надрізані бірки.
А тепер про усе попорядку.

1. Відсутня бумажна бірка. Таке частно траляєтся в бренді Lupilu. Це пов'язано з тим, що часто-густо бірка просто губиться, її випадково відірвали в магазині, вона зачепилася в мішку і відпала і т.д. Бувають випадки, коли на одній бірці комплект, наприклад три кофтинки, хтось хоче придбати одну, я відкриваю бірку і продаю одну кофтинку, без бірки.
2. Велика бірка ( може бути навіть листок картону формату А5) з написами від руки ручкою. На таких бірках є слово Simple - зразок. Мені зустрічалися такі бірки в італійських брендах Olimpias, Y-clu. Це означає, що річ на якій присутня така бірка, була представлена фабрикою як зразок. Тобто фабрика відшила якусь колекцію і надала зразки одягу для ознайомлення на магазини. Тобто такий одяг навіть в продажу не був.

Продовження в каруселі/фото ⏩
Щоб бачити усі пости ставте ♥️ і не губіть нас 😉

#сток #стоковаяодежда #стоксбиркой
#брендоваяодежда &m -clu

Я вже писала відповіді на часті  запитання. З яких найбільш популярним є: "речі нові?". Я довго думала, чому люди так ча...
15/01/2021

Я вже писала відповіді на часті запитання. З яких найбільш популярним є: "речі нові?". Я довго думала, чому люди так часто про це запитують. Тепер зрозуміла. Є багато стереотипів на рахунок стокових речей. Всі вони сформовані від браку інформації.
Тому я ще раз напишу про різницю стоковий речей і секонд-хенду.

Є багато недобросовісних продавців секонду, які говорять, що продають нові речі, тому що на їхньому секонд-хенді є бірки. І що сток це той самий секонд, але відбірний.
Так, на деяких речах з секонду є бірки. І деякі продавці секонду продають його як новий одяг або як одяг після своєї дитини.
В секонді є різні класи, в залежності від стану речей. Є речі, які вже не можна носити (ганчір'я), а є нові (не ношені) речі з бірками.

Тоді здавалося б, в чому різниця між секондом і стоком?
ПРИНЦИПОВА різниця в тому, що секонд-хенд - це вживані речі, навіть, якщо на них є бірка, вони все одно були в вжитку.
Що це означає?
Це означає, що хтось їх купив, тобто вони були у когось вдома, можливо їх навіть не носили. Наприклад, вдома приміряли і щось не сподобалося - відложили в шафу до кращих часів чи кращого настрою 😉.
Ці кращі часи так і не настали і людина вирішила просто викинути непотрібні їй речі (пам'ятаємо, що вони нові і з біркою).
В Європі є спеціальні баки для одягу, також є благодійні організації, куди здають непотрібні речі. Ось там, серед різних речей: нових, старих, брудних, чистих десь є і наша річ з біркою🙄.

Ці речі потрапляють на склади де їх сортують по класам і обов'язково, НАГОЛОШУЮ, обов'язково обробляю дезінфікуючими засоба на основі формальдегідів (які мають дуууже специфічний запах). Бо хто ж знає чи не підхопила наша нова річ з біркою, якогось клопа чи ще щось 🧐.

Тепер про сток.
Сток - це залишки магазинів, фабрик, які відшивають одяг. Тобто ці речі ніколи, НАГОЛОШУЮ, ніколи не були в вжитку, їх ніхто не купував і вони не потрапляли в баки зі старими речами.
Продовження в каруселі ⏩

#секонд #сток #информация #новыевещи #детскаяодежда

27/12/2020

Яким би не був 2020 рік: важким чи легким, стрімким чи розміреним, звичайним чи трішки з "ізюминкою", для мене це був рік розвитку.

Розвивалася я і розвивався мій маленький магазинчик.
Деякі мої здобутки в цифрах:
•нас стало на 700 підписників більше.
•сумарно я відправила більше 200-от посилок.
•витратила 5 700 грн на рекламу🙈.
•близько 500 кг одягу забрала на пошті, відпарила, сфотографувала і відправила маленьким модникам і модницям.

Дякую 2020 рік за те, що ти був.
Дякую за карантин і купу часу на вивчення реклами і роботи Instagram.
Дякую за страх втрати і можливість полюбити і цінити кожний момент.
Дякую за мою рішучість💪

Також я безмежно вдячна кожному своєму підписнику.
Кожному покупцю за те що ви є, за те що серед тисяч інших магазинів ви обираєте саме мій.
За ваші відгуки, а особливо фотовідгуки окреме "спасибі"🤗.
Ви моя мотивація і стимул рухатись далі😘

Нехай 2021 рік принесе нам усім добро, щастя і здійснення наших мрій і бажань ✨.

#2020дякую #2021сподіваюся

Address

Перемоги
Kremenchuk
39600

Telephone

+380976654264

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Lena Kolisnyk posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Lena Kolisnyk:

Share