15/05/2026
Привіт, я Влада 👋🏼в я з першого дня створення GARMASH я точно знала, що в нас буде дві версії застосунку: iOS і Android.
Хоча я всюди бачила, що стартапи майже ніколи не запускаються одразу на дві платформи, а зазвичай фокусуються тільки на iOS.
Але я ж «найрозумніша», тому одночасно вкладала всі сили, нерви й гроші і в iOS, і в Android.
І в якийсь момент цифри стали дуже болючими: 82 950$ вкладень в Android і лише 2233$ заробітку.
І тоді ми зрозуміли, що нам потрібно взяти паузу, щоб окріпнути.
Це не кінець Android і ні в якому разі не відмова від нього. Навпаки, я вірю, що це тільки початок, але сьогодні нам потрібно сфокусуватися на тому, що вже починає приносити гроші, щоб мати можливість далі інвестувати в розвиток Android, наймати команду й продовжувати будувати продукт, у який я справді дуже сильно вірю.
P.S. Завантажити застосунок можна за посиланням у шапці профілю. І всі субтитри в цьому відео зроблені саме в Android-версії GARMASH.