23/02/2026
Незабаром ми поїдемо до дітей у лікарню Охматдит, будемо ліпити вареники і проводити час разом!
Це можливість для діток хоча б на кілька годин відволіктися від уколів, процедур і лікарняних стін.
Ми хочемо зробити цей день максимально теплим:
• підготувати всі продукти
• привезти інвентар
• створити атмосферу
• показати, що вони не самі і їх підтримують
Якщо ви хочете долучитися, навіть невеликий донат має значення.
Ми обов’язково покажемо, як пройде цей день.
Дякуємо кожному, хто поруч ❤️🩹