12/03/2019
☔Останніми днями погода не радувала теплом, а вітер та сніг зовсім намагались спантеличити нас))🌦️
Це наштовхнуло на думку, що й у день весілля погода буває різною.
Нерідко з самого ранку над небом нависають хмари або іде дощ, сніг, град... Головне не засмучуватись через погоду, а навпаки радіти, що цей день ♥️САМЕ ТАКИЙ♥️ і запам'ятати його з гарними емоціями, адже пригадаймо, що наше життя на 30% складається з подій, які ми пережили та на 70% з наших реакцій та спогадів, що стосуються цих подій))).
Також рекомендуємо Вам заздалегідь подумати про різні місця для прогулянки (відео, фотосесії), щоб були варіанти надворі та в приміщенні, узгодити місця для паркування🚗 кортежу біля храму та ресторану, щоб максимально зменшити відстань Вашого пішого маршруту)))
🎯І пам'ятайте, що для додаткових гарних кадрів існує дозйомка📸, а от Ваш гарний настрій на святі - неповторний і залежить лише від Вас! Тому не дозволяйте кільком краплям дощу (і навіть сильному буревію) вкрасти радість свята, що радикально міняє Ваше життя! Краще перетворіть дощ на ще один привід радіти, як наші наречені Ivan Sholok та Natalia Marysuyk)))🌅