15/03/2026
🌸 Квітково-літній спільний відшив 🌸
Запрошую всіх любителів вишивки приєднатися до нашого нового квітково-літнього відшиву!
Будемо разом створювати яскраві літні, квіткові сюжети, ділитися процесами, натхненням і підтримувати одна одну 🧵🌷
У відшиві можна брати участь з будь-яким літнім, квітковим дизайном — хрестиком або бісером.
❗️Прохання набори і схеми з рф не використовуйте.
Правила квітково-літнього СП:
🌸 початок - 01.04.2026
🌸 закінчення - 30.08.2026
- Можна брати розпочаті роботи
- Норми на тиждень немає
- Звіт кожну середу в групі в телеграмі https://t.me/spilnyi_vidshyv/5232
Пропустити можна 2 звіти, якщо пропускаєте більше, то у розіграші призу не приймаєте участь.
У звітах обов’язково має бути фото ДО та фото ПІСЛЯ, щоб було видно вишиті хрестики або бісеринки за тиждень.
🎁В кінці СП на всіх, хто здав звіти і не було пропущено більше 2х звітів буде чекати розіграш призу.
🌼 Показуємо процеси
🌼 Ділимося результатами
🌼 Надихаємося роботами одна одної
Приєднуйтесь і проведімо це літо у квітковому настрої! 🌸
Переходьте за посиланням
https://t.me/spilnyi_vidshyv/5232
#вышивкакрестиком #вишиваєукраїна