12/12/2023
Колись мене сестра запитала
«Коли ти вже закінчиш вчитись?» 📚
Мабуть ніколи 😅 Я вчилась в школі на «5», університет закінчила з червоним дипломом. Що я тільки не вчила, які курси тільки я не проходила. Мені завжди все цікаво (смм, таргет, QA, по економіці навіть курс проходила (при тому, що я гуманітарій), продажі, СЕО).
Нарешті я зупинилась в одній сфері - відеозйомка просто накрила з головою 🎥За останні 3 міс я пройшла 3 курси по відеозйомці та монтажу, купу марафонів (їх вже навіть не рахую). А скільки всього самостійно вивчала (ютуб в допомогу). Зараз одночасно в мене - інтенсив по відео, величезний курс по зйомці, а також приймаю участь в марафоні по оформлені сторінки. Я обожнюю знімати, можу не поїсти, але відео дознімаю. Тому в цій сфері я вчусь і вчусь. Хочу вміти і знати багато ))
Щось з усього цього платне, щось безкоштовне. Але головна інвестиція - це час. І я впевнена в тому, що знання - це не тягар. Вчитись, розвиватись, не сидіти на місці - ось мій кайф 📚
А ви скільки часу, коштів вклали в своє навчання?