Clicky

Dosja e zezë

Dosja e zezë “Pamfleti” është një platformë mediatike analitike që u “lind” si domosdoshmëri e një

05/21/2022

Brenda bunkerit të Putinit, pse ai është tani aleati më i madh i Ukrainës?!

05/20/2022

Kumti i frikshëm që erdhi nga Haga!

05/19/2022

A mund të imponojë opozita zgjedhjen e një Presidenti jo socialist?

05/19/2022

Lufta në Ukrainë po gërryen financat ruse, çdo ditë shpenzohen 300 milionë dollarë

05/19/2022

Presidenti që na flet për opozitën që do kemi!

05/19/2022

Dështimi i madh i SPAK: Asnjë hetim me kryenisje

05/19/2022

Meta nis fushatën për Bashkinë e Tiranës dhe i shpall zyrtarisht luftë Veliajt

05/19/2022

Kontrata ilegale e Gjiknurit për TEC-in në landfill kacafyt Bashkinë me bandën 'Zoto- Mërtiri'

05/19/2022

Putini me probleme serioze shëndetësore, sindroma e këmbëve i thotë të gjitha

05/18/2022

Kosova nën hijen e kontestit bullgaro-maqedonas dhe fajet e Edi Ramës

05/18/2022

Falcone, kur u vra, nuk ishte as i larë as i krehur!

05/16/2022

Ish-oficeri i Gardës i thur lavde Berishës dhe kërcënon Bashën e Bardhin: I shqyejmë si lepujt

05/16/2022

Atdhetarët festojnë: Policia e New York-ut parakalon me flamurin Kuqezi në rrugën 'Gjergj Kastrioti'

05/16/2022

Historia e 'koktej Molotov' – Origjina e pajisjes ndezëse që ukrainasit po e përdorin kundër rusëve

05/13/2022

I treti është SPAK!

05/13/2022

SPAK të rihetojë dosjen false, të 'qepur' për të fshehur gjurmët e 210 kg flori që vodhi Meta

05/10/2022

Shuhen “një nga një” oligarkët rus, vdes në rrethana të paqarta një tjetër biznesmen

05/10/2022

Edi Ramës i duheni të gjithë!

05/08/2022

Ja për çfarë ka nevojë realisht PD!

05/08/2022

Nga 'mjekrat' që imitojnë Ramën, te Ministrushet që adhurojnë liderin!

05/08/2022

Kush është kandidati opozitar turk që do të mposht Erdoganin, pas 20 vitesh në pushtet?

05/08/2022

Jahti i Putinit del në oqean, plane për ta fshehur në Turqi

05/07/2022

Katandisja e Foltores në 'Referendumin e Vetmisë së Madhe'!

05/07/2022

Si Berisha po përdhunon dhe 'Foltoren'!

05/07/2022

Lufta bërthamore, eksperti: Vartësit nuk do i binden Putinit, rrezikojnë një Nuremberg të dytë

05/07/2022

Edhe pa Saliun, damka e 'Berishizmit”l' në PD do ngelet gjatë si historia e Hasan Po*dhës

05/07/2022

Tërbohet Putini: Shërbimi Sekret ukrainas kap 11 snajperistët rusë!

05/05/2022

Hapi i papritur i Joe Biden që mund të ndryshojë rrjedhën e luftës!

04/29/2022

Ish-Komandanti i NATO-s: Perëndimi duhet të përgatitet për luftë

04/29/2022

Po bëjmë luftë apo po mast*rbojmë! Ushtarët rusë kundër Putinit: Të luftojmë edhe me NATO-n

04/28/2022

E fortë/ Serbia shpërthen kundër Putinit: Thikë pas shpine, Rusia njeh Kosovën

04/28/2022

Putin kërcënon me luftë bërthamore: Po na detyrojnë

04/28/2022

'Bombat' në Mal të Zi, para votëbesimit të Abazoviç: vepër e shërbimeve sekrete ruse

04/27/2022

Ushtari rus i jep gjyshes ukrainase kutinë e qumështit me bombë brenda

04/27/2022

Pse SHBA nuk vendos sanksione për të dashurën sekrete të Putinit?

Address

45 Rockefeller Plaza
New York, NY
10111

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Dosja e zezë posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Videos

Nearby media companies


Other News & Media Websites in New York

Show All
x

Other News & Media Websites in New York (show all)

NBC New York Alex Wagner Tonight America Magazine - The Jesuit Review Real Spit With Royale Podcast PRovoke Media Meeting Spotlight Russo Turistos Club Your NYC Living International Voice News Tin Tức 24h AXJ.UN New York TV AP Science & Astronomy The Real Deal