Ta Shijojmë Jetën

Ta Shijojmë Jetën Everything that u want to know about football you can find it only here.

02/27/2016


Jane Gjermani,Anglezi dhe Shqiqtari dhe atyre ju tha se po te gjeni zuzakun ne nje dhome te erret do ju j*p vajzen time per gru Ka hyre Gjermani nuk e ka gjetur zuzakun poashtu dhe Anglezi kur ka hyre Shqiptari ka treguar nje barcalet dhe zuzaku ka qeshur dhe jane dalluar dhembet e bardh dhe e ka gjetu zuzakun

02/26/2016


Ishin 3 budallenje:
-I pari tha:shok neser do te bie 1meter bore!
-I dyti:cfare thua o budalla neser do te jete shume v**e!
-I treti spo fliste!
po ti cke qe nuk flet?
-Une po mendoja se si do ta pastrojme boren ne gjithe ate te nxehte! grin emoticon

02/26/2016


Nje burrë shumë xheloz telefonon nga puna të shoqen:
-Zemër ku je?
-Në shtëpi!
-Ndize pak fshesën me korrent!
-Zhshshshshshhshsh!
-Ok, zemër, mirupafshim! Ditën tjetër:
-Zemër ku je?
-Në shtëpi!
-Ndize pak fshesën me korrent, të lutem!
-Patjetër shpirt! Zhshshshshshsh!
Një ditë burri kthehet më herët nga puna dhe sheh që e shoqja nuk është në shtëpi. Pyet të birin:
-Bir, ku është mami?
-Ka kohë që ka dalë ba, mori edhe fshesën me korent me vete!!!

02/20/2016

:P

02/18/2016

Faqes Ju Kthye Aktiviteti:E lame faqen per disa kohe per arsye mos administrimi ju lutemi na ndiqni prap ne faqen tone.

02/18/2016

E vertet :D

09/29/2015

Ta Shijojmë Jetën

09/29/2015

Ta Shijojmë Jetën's cover photo

09/14/2015

Ne Ushtri .

Ne nje repart ushtarak eshte mbledhje dhe po jepen zotimet…
Ushtari 1: Nuk do te iki pa leje nga reparti!
Ushtari 2: Do marr pike maximale ne qitje!
Ushtari 3: Do jem shembull ne sjellje me shoket!
Ushtari guzhiner: Zotohem se nuk do ta bej me shurren tek kazani i cajit…

09/14/2015

Cifti i ri.

Martohet nje cift,naten e pare te marteses e kishin qe nese nusja esht e ndershme ,me shtier dy here me pushke,cohet dhendrri ne mengjes,dhe bam bam dy here me pushke,gezohet shtepia,te nesermen ai zgjohet dhe kercet bam bam dy her me pushke,vjen nena e dhendrrit dhe i thote po sot pse kerciti?ky i thot se dje ishte e ndershme ndersa sot jo,dhe e vrava.

06/25/2014

Timeline Photos

06/25/2014

dy shoke shkojne ne stacioni i trenit dhe duke pritur trenin po pinin nga nje birre , pasi pine nga tre birra degjojne , iku treni ..iku treni dhe te dy dalin nga lokali dhe ndjekin trenin me vrap, ai me i shpejti hipi ne tren kurse tjetri qe mbeti filloi te qeshte me te madhe , nje burre e pa dhe e pyet, po ty te iku treni dhe qesh ...po qesh tha djali sepse une do udhetoja me tren , kurse ai qe hipi do me percillte......

06/25/2014

nje grua merr policine telefon dhe u thote hajdeni shpejt ne kete adrese, sepse burri im ka 40 minuta qe po rrihen me grushta me komshiun,,,,po pse nuk na moret qe ne fillim kur plasi sherri i thane policet gruas ,....po nuk mora tha gruaja se per gjysem ore po e rrihte burri komshiun , ndersa tani me duket se u lodh , dhe po e rreh komshiu burrin tim.....

06/25/2014

gruaja ne gjyq i thote gjykatesit , dua te divorcohem nga burri sepse per dite me rreh pa asnje shkak , po cuditen komshinjte me ne...ngrihet burri dhe thote z. gjykates mos i besoni kesaj torollakes se genjen , nga druri i shumte qe ha c,do dite ajo nuk di se c,flet......

06/24/2014
Shqipëria merr statusin e vendit kandidat. Stefan Fyle: Urime, u miratua! - Gazeta SHQIP

http://gazeta-shqip.com/lajme/2014/06/24/shqiperia-merr-statusin-e-vendit-kandidat-stefan-fyle-urime-u-miratua/

Bashkimi Europia i ka thënë “po” Shqipërisë. Komisioneri për Zgjerimin e BE-së Stefan Fyle jep lajmin e mirë për Shqipërinë, për marrjen e statusit të vendit kandidat, i cili pritet tashmë vetëm të zyrtarizohet nga mbledhja e këshillit të Ministrave të Jashtëm në Bruksel. Fyle, përmes një statusi në…

06/23/2014

Me mire te jeshe vetlla sesa flok :-P

06/23/2014

o njeres bani nai like mer se pa lek jon :o ! ! ! :D

06/23/2014

Budallai i mencur
Nje budalla kishte dale ne ane te rruges per te peshkuar mbi asfalt, aty kalon nje shok i tij….e sheh… dhe i thote: – bobooo… sa gjynah, edhe i hedh nje 5-mije lekeshe ky. Me vone kalon nje tjeter, e sheh edhe ky dhe me keqardhje te madhe i hedh edhe ky nje pese-mije lekeshe. Vjen nje i njohur i ketij “budallait” dhe si per ta marre me te mire i thote: He mo ke zene gje eee..? -Nga pak, i thote budallai. -MIre, i thote shoku, -hajde te pime ndonje gje se qeras une, ulen ne tavoline dhe shoku fillon ta pyesi, – Po mire ka peshk aty mbi asfalt? -Po, i thote budallai, -Po mire sa peshk ke kapur sot? “Budallai” i thote, – TI JE I TRETI.

06/23/2014

Dy meshkuj godasin njeri -tjetrin ne nje supermaket
- oh me fal,nuk ju vura re,se jam i habitur ngaqe kerkoj gruan.
Ah edhe une po kerkoj gruan thote dhe tjetri.
po me thuaj si eshte gruaja jote nga paraqitja.
1,80 e gjate… bionde …..e holle …nje fytyre engjelli…te ndenjura
perfekte….gjoksin 4.
Po e jotja si eshte?
Lere me mire timen po ec e kerkojme tenden.

06/23/2014

Vjen vajza n shtpi me t dashurin e vet dhe mamaja bente byrekun dhe vajza me at tipin hyn te dhome saj dhe pas 10 min del vajza dhe bertet
vajza .o ma o ma
mami. He t keqen
vajza . O ma po ai hoqi kemishen dhe krahorin e kishte gjith lesh
mami . Po ik mj t keqen mami nk gj
pas 5 min del serish vajza duke bertitur
vajz.O ma po ai hoqi pandallonat dhe bereket dhlesh i gjith
mama. Meru ti me buyreku se merem un m te

06/23/2014
Taliban attack NATO supplies in Afghan east, destroy dozens of trucks

Talebanët sulmojnë furnizimet e NATO-s në lindje të Afganistanit, të shkatërruar dhjetëra kamionë.

View the Taliban attack NATO supplies in Afghan east, destroy dozens of trucks photo gallery on Yahoo News. Find more news related pictures in our photo galleries.

Address

New York, NY
10001

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Ta Shijojmë Jetën posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share

Category


#}