Arjola Berisha

Arjola Berisha Dashuri dhe argëtim për të gjithë

Operating as usual

Ish-presidentja Kolinda Grabar-Kitarović ‘selfie’ me Dua Lipën në Uashington: Përshëndetjet më të ngrohta për të gjithë ...
11/13/2021
Ish-presidentja Kolinda Grabar-Kitarović ‘selfie’ me Dua Lipën në Uashington: Përshëndetjet më të ngrohta për të gjithë shqiptarët dhe kroatët në mbarë botën – Drejtpërdrejt

Ish-presidentja Kolinda Grabar-Kitarović ‘selfie’ me Dua Lipën në Uashington: Përshëndetjet më të ngrohta për të gjithë shqiptarët dhe kroatët në mbarë botën

Ish-presidentja Kolinda Grabar-Kitarović ‘selfie’ me Dua Lipën në Uashington: Përshëndetjet më të ngrohta për të gjithë shqiptarët dhe kroatët në mbarë botën Posted By: admin November 13, 2021 Në Uashington u mbajt ceremonia tradicionale e 16-të me radhë e çmimeve për lidersh...

Qytetarët e Kosovës po paguajnë deri në 200 euro për të aplikuar për vizë drejt Gjermanisë
11/13/2021
Qytetarët e Kosovës po paguajnë deri në 200 euro për të aplikuar për vizë drejt Gjermanisë – Drejtpërdrejt

Qytetarët e Kosovës po paguajnë deri në 200 euro për të aplikuar për vizë drejt Gjermanisë

Qytetarët e Kosovës po paguajnë deri në 200 euro për të aplikuar për vizë drejt Gjermanisë Posted By: admin November 13, 2021 Një rrogë mujore, dokumente të ndryshme dhe ditë pushimi iu deshën Fatmir Gash*t nga Fushë Kosova, që të pajiset me vizë pune të shtetit të Gjermanisë. G...

🔴 Alarm në Greqi: Kini kujdes nga thirrjet nga Shqipëria ‼️
11/13/2021
VIDEO/ ‘Duan t’ju zbrazin llogaritë’! Alarm në Greqi: Kini kujdes nga thirrjet nga Shqipëria – Drejtpërdrejt

🔴 Alarm në Greqi: Kini kujdes nga thirrjet nga Shqipëria ‼️

VIDEO/ ‘Duan t’ju zbrazin llogaritë’! Alarm në Greqi: Kini kujdes nga thirrjet nga Shqipëria Posted By: admin November 13, 2021 Shteti fqinj ka paralajmëruar qytetarët që të kenë kujdes nga telefonatat që marrin nga Shqipëria dhe Ukraina. Ky është një nga shqetësimet kryesore që...

Ndajnë një mur, gardh dhe futen në një lidhje sek,rete..‼
11/12/2021
31% e grave hyjnë në një lidhje sekrete! Tetë mijë persona i janë përgjigjur një pyetjeje të thjeshtë – Drejtpërdrejt

Ndajnë një mur, gardh dhe futen në një lidhje sek,rete..‼

31% e grave hyjnë në një lidhje sekrete! Tetë mijë persona i janë përgjigjur një pyetjeje të thjeshtë Posted By: admin November 12, 2021 Ne ndajmë një mur, gardh, kat ose ndërtesë me ta, dikush pi kafe me ta, del për darkë dhe dikush futet në një lidhje pasionante! Platforma Gleede...

😂😂😂😂
11/12/2021

😂😂😂😂

😂😂😂😂

Kalaja Neuschwanstein, Gjermani 🇩🇪 🏰.
11/12/2021

Kalaja Neuschwanstein, Gjermani 🇩🇪 🏰
.

Kalaja Neuschwanstein, Gjermani 🇩🇪 🏰
.

Realiteti shqiptar 😂
11/12/2021

Realiteti shqiptar 😂

Realiteti shqiptar 😂

𝗘𝗸𝘀𝗸𝗹𝘂𝘇𝗶𝘃𝗲Qeveria Kurti paguan 150 mijë euro për shpenzimet e ujit në veri
11/12/2021
Qeveria Kurti paguan 150 mijë euro për shpenzimet e ujit në veri – Drejtpërdrejt

𝗘𝗸𝘀𝗸𝗹𝘂𝘇𝗶𝘃𝗲

Qeveria Kurti paguan 150 mijë euro për shpenzimet e ujit në veri

Qeveria Kurti paguan 150 mijë euro për shpenzimet e ujit në veri Posted By: admin November 12, 2021 Qeveria e Kosovës ka shlyer shpenzimet e shërbimeve të ujit për banorët serbë të Mitrovicës së Veriut. Paparaci ka siguruar transaksionin e vlefshëm 150 mijë euro që ka realizuar ekzeku...

E moret vesh apo jo 🤣🤣🤣.
11/11/2021

E moret vesh apo jo 🤣🤣🤣
.

E moret vesh apo jo 🤣🤣🤣
.

Donald Trump del me deklaratë për dialogun Kosovë – Serbi
11/11/2021
Donald Trump del me deklaratë për dialogun Kosovë – Serbi – Drejtpërdrejt

Donald Trump del me deklaratë për dialogun Kosovë – Serbi

Donald Trump del me deklaratë për dialogun Kosovë – Serbi Posted By: admin November 11, 2021 Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, e ka lëshuar një deklaratë lidhur me vizitën e të dërguarit të tij, Richard Grenell në Kosovë, si dhe dialogun Kosovë-Serbi...

🔴 Kam mbetur e vetme në shtëpinë time afër Tiranës. Nuk e kërkojë jetën luksoze. Me rëndësi të jemi të knaqur në ...👇
11/11/2021
E vetmuar! Nëse jeni vetëm dhe dëshironi një kohë së bashku, plot mirëkuptim, biseda dhe më shumë – Drejtpërdrejt

🔴 Kam mbetur e vetme në shtëpinë time afër Tiranës. Nuk e kërkojë jetën luksoze. Me rëndësi të jemi të knaqur në ...👇

E vetmuar! Nëse jeni vetëm dhe dëshironi një kohë së bashku, plot mirëkuptim, biseda dhe më shumë Posted By: admin November 11, 2021 Unë jam një 30 vjecare dhe ende jam në kërkim të pjesës tjetër të zemrës time. Deri më tani nuk doja të martohem sepse kujdesesha për prindët e m...

Naimi: Bukuria e Mihrijes më ka mahnitur, kur e kam parë jam dashuruar menjëherë – Drejtpërdrejt
11/11/2021
Naimi: Bukuria e Mihrijes më ka mahnitur, kur e kam parë jam dashuruar menjëherë – Drejtpërdrejt

Naimi: Bukuria e Mihrijes më ka mahnitur, kur e kam parë jam dashuruar menjëherë – Drejtpërdrejt

Naimi: Bukuria e Mihrijes më ka mahnitur, kur e kam parë jam dashuruar menjëherë Posted By: admin November 11, 2021 Çifti i njohur Naim Abazi e Mihrije Braha, janë duke përgatitur projekte të reja për tregun muzikor. Kësaj radhe do të vijnë me një bashkëpunim, i cili pritet të lansohe...

Futboll, sponsora dhe biznese, zbulohet shifra e frikshme neto e pasurisë së CR7 – Drejtpërdrejt
11/11/2021
Futboll, sponsora dhe biznese, zbulohet shifra e frikshme neto e pasurisë së CR7 – Drejtpërdrejt

Futboll, sponsora dhe biznese, zbulohet shifra e frikshme neto e pasurisë së CR7 – Drejtpërdrejt

Futboll, sponsora dhe biznese, zbulohet shifra e frikshme neto e pasurisë së CR7 Posted By: admin November 11, 2021 Cristiano Ronaldo ka pasur një karrierë të shkëlqyer në futboll që kur bëri debutimin e tij profesional në moshën 17-vjeçare për Sportingun e Lisbonës në vitin 2003. Per...

“Përparim Rama gati e ka bindur Arben Vitinë që ta votojë Përparim Ramën...”
11/10/2021
Kimete Berisha: Përparim Rama e mahniti edhe Arben Vitinë, ky i fundit nuk ka mendim të vetin – Drejtpërdrejt

“Përparim Rama gati e ka bindur Arben Vitinë që ta votojë Përparim Ramën...”

Kimete Berisha: Përparim Rama e mahniti edhe Arben Vitinë, ky i fundit nuk ka mendim të vetin Posted By: admin November 10, 2021 Përparim Rama e mahniti edhe Arben Vitinë! Përparim Rama edhe mjekësinë e njeh më mirë se Arben Vitia. Arben Vitia nuk ka karakter të vetin, është aparatchik ...

Sali Berisha i ka kthyer përgjigje ambasadores amerikane Yuri Kim
11/10/2021
‘Nëse Berisha merr drejtimin, SHBA ndërpret marrëdhëniet me PD’, ish-kryetari i përgjigjet Yuri Kim – Drejtpërdrejt

Sali Berisha i ka kthyer përgjigje ambasadores amerikane Yuri Kim

‘Nëse Berisha merr drejtimin, SHBA ndërpret marrëdhëniet me PD’, ish-kryetari i përgjigjet Yuri Kim Posted By: admin November 10, 2021 Sali Berisha i ka kthyer përgjigje ambasadores amerikane Yuri Kim, e cila tha se SHBA do të shkëpusë çdo marrëdhënie me PD-në nëse Berisha rimerr d...

Syla ka thënë se ka kohë që amerikanët s’kanë besim në Kurtin. Komenti juaj?
11/09/2021
Syla: Amerikanët janë anti-VV, ka kohë që s’i besojnë Albin Kurtit, ndoshta dinë diçka për të – Drejtpërdrejt

Syla ka thënë se ka kohë që amerikanët s’kanë besim në Kurtin.

Komenti juaj?

Syla: Amerikanët janë anti-VV, ka kohë që s’i besojnë Albin Kurtit, ndoshta dinë diçka për të Posted By: admin November 9, 2021 Gazetari dhe opinionisti Valon Syla ka thënë se Amerika në Ballkan e dëshiron një udhëheqës punëtor, e jo filozof e ideolog, duke aluduar në kryeministr...

🔻E kaluara e askujt nuk do të jetë me rëndësi për mua është vetem e ardhmja jonë të jetë ✏️✏️
11/09/2021
E vetme! Kam nevojë për një burrë normal, punëtor, të ndershëm, të sinqertë për një lidhje serioze – Drejtpërdrejt

🔻E kaluara e askujt nuk do të jetë me rëndësi për mua është vetem e ardhmja jonë të jetë ✏️✏️

E vetme! Kam nevojë për një burrë normal, punëtor, të ndershëm, të sinqertë për një lidhje serioze Posted By: admin November 9, 2021 Tani për tani vetëm, kam nevojë për një burrë normal, punëtor, të ndershëm, të sinqertë për një lidhje serioze të mundshme dhe martesë nëse ...

Rritja e të hyrave, Albin Kurti: Kemi nisur qepjen e thesit të shqyer – Drejtpërdrejt
11/09/2021
Rritja e të hyrave, Albin Kurti: Kemi nisur qepjen e thesit të shqyer – Drejtpërdrejt

Rritja e të hyrave, Albin Kurti: Kemi nisur qepjen e thesit të shqyer – Drejtpërdrejt

Rritja e të hyrave, Albin Kurti: Kemi nisur qepjen e thesit të shqyer Posted By: admin November 9, 2021 Rritja e të hyrave prej 34 përqind krahasuar me vitin e kaluar, sipas kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, ka ndodhur për shkak se populli është më i gatshëm të paguajë tatim kur e ...

Arjola Demiri pranon që do ta falte tradhtinë: E kam fal dhe do ta fali – Drejtpërdrejt
11/09/2021
Arjola Demiri pranon që do ta falte tradhtinë: E kam fal dhe do ta fali – Drejtpërdrejt

Arjola Demiri pranon që do ta falte tradhtinë: E kam fal dhe do ta fali – Drejtpërdrejt

Arjola Demiri pranon që do ta falte tradhtinë: E kam fal dhe do ta fali Posted By: admin November 9, 2021 Gjatë ditës së sotme, dy banorët Arjola dhe Einxhel kanë folur për tradhtinë gjatë një diskutim me njëra-tjetrën. Të dyja ato janë shprehur se do ta falnin partnerin edhe nëse do...

Address

New York, NY
21075

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Arjola Berisha posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Category

Nearby media companies


Other Media in New York

Show All

Comments

Ish-presidentja Kolinda Grabar-Kitarović ‘selfie’ me Dua Lipën në Uashington: Përshëndetjet më të ngrohta për të gjithë shqiptarët dhe kroatët në mbarë botën
Qytetarët e Kosovës po paguajnë deri në 200 euro për të aplikuar për vizë drejt Gjermanisë
🔴 Alarm në Greqi: Kini kujdes nga thirrjet nga Shqipëria ‼️
😮😮
Ndajnë një mur, gardh dhe futen në një lidhje sek,rete..‼
😂😂😂😂
Kalaja Neuschwanstein, Gjermani 🇩🇪 🏰 .
Realiteti shqiptar 😂
🔴LAJMI I FUNDIT
🚨LAJMI I FUNDIT
VIDEO 🔥
𝗘𝗸𝘀𝗸𝗹𝘂𝘇𝗶𝘃𝗲 Qeveria Kurti paguan 150 mijë euro për shpenzimet e ujit në veri