News Këtu bëhet publikimi i lajmeve Universale. Për qdo gjë qe deshironi te informoheni na kontaktoni me mesazh.

news
05/02/2015
news

news

news 24 hours | From visualfunnies

Life Tips You Need to Know
05/02/2015
Life Tips You Need to Know

Life Tips You Need to Know

Did you know you can fix a scratched DVD with a banana? | From visualfunnies

The Worst Tattoo Spelling Fails
05/02/2015
The Worst Tattoo Spelling Fails

The Worst Tattoo Spelling Fails

What's worse than a bad tattoo? These mistakes are going to hurt long after the ink heals. | From visualfunnies

Seferi: Fitoren ia dedikoj kombit shqiptarë – VIDEO
04/16/2014
Seferi: Fitoren ia dedikoj kombit shqiptarë – VIDEO

Seferi: Fitoren ia dedikoj kombit shqiptarë – VIDEO

Nuri Seferi i ka falënderuar të gjithë fansat që e kanë mbështetur në meçin ndaj Gusmyr Perdomos, i cili u zhvillua në Berlin. Tysoni shqiptarë thotë se këtë fitore ia dedikon kombit shqiptarë. Nuri Seferi e mposhti Gusmyr Perdomon pas tetë raundeve, në duelin e zhvilluar të shtunën në Universal Hal...

U fundos anija me 470 udhëtarë
04/16/2014
U fundos anija me 470 udhëtarë

U fundos anija me 470 udhëtarë

Një anjie e Koresë Jugore është fundosur me rreth 470 persona në bord, në bregdetin jugperëndimor të këtij vendi. Ndërsa zyrtarët vendorë kanë konfirmuar vdekjen e të paktën dy personave. Për shpëtimin e të mbijetuarve janë dërguar 18 helikopterë dhe 34 anije në këtë hapësirë, ndërsa deri tani kanë…

Address

New York, NY
10002

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when News posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to News:

Nearby media companies


Other Media/News Companies in New York

Show All