RAMPA TV

RAMPA TV RAMPA TV

RAMPA TV

04/24/2019
Rozłam rodziny i rodzina współczesna – Zawsze Jest Wyjście

– Zawsze Jest Wyjście w Radio RAMPA – ROZŁAM RODZINY I RODZINA WSPÓŁCZESNA – w jaki sposób „przygotować” się do ewentualnego rozwiązania związku małżeńskiego? Na jakiej podstawie rozdzielona zostanie opieka nad dziećmi? Jak wygląda w takiej sytuacji sprawa rozliczeń podatkowych? Jak zabezpieczyć swoje dzieci w przypadku drugiego lub kolejnego małżeństwa? Na te i wiele innych pytań odpowiadają nasi goście: mecenas ds. Prawa rodzinego Karolina Dehnhard oraz przysięgła księgowa Beata Savreski.

mecenas Karolina Dehnhard, prawo rodzinne, partner w firmie prawniczej Norris McLaughlin
Beata Savreski, CPA – rozliczenia podatkowe i rachunkowość – licencjonowana biegła księgowa.
Natalia Zimnoch – Zimnoch Financial Group – planowanie przyszłości finansowej oraz ubezpieczenia.

Wszystkie odcinki: http://www.xn--zawszejestwyjcie-0bd.com/ Oglądaj “Zawsze Jest Wyjście” w środę, 10 kwietnia o 12:00 p.m. na Facebook Radio RAMPA, a następnie na stronie www.ZawszeJestWyjscie.com

04/10/2019
Być przedsiębiorcą – praktyczne porady. Od założenia firmy przez rozliczenia podatkowe, po emeryturę – Zawsze Jest Wyjście

www.ZawszeJestWyjscie.com

W audycji Zawsze Jest Wyjście w Radio RAMPA poruszamy temat bycia przedsiębiorcą – ważne kwestie jakie zaplanować należy przed założeniem własnej firmy, a także, doradzamy już prowadzącym własną działalność, jak najbardziej korzystnie nią zarządzać. Jaki rodzaj firmy założyć? Dlaczego trzeba mieć dobrą księgową? Jakie ubezpieczenia są konieczne? Jak wygląda przekazanie firmy dzieciom lub bliskim? Jak zabezpieczyć się w spółce? A co z emeryturą? Jak legalnie obniżyć podatek w rozliczeniach? Na te i wiele innych pytań odpowiadają nasi goście:

mecenas Karolina Dehnhard, prawo rodzinne, partner w firmie prawniczej Budd Larner;

Beata Savreski, CPA – rozliczenia podatkowe i rachunkowość – licencjonowana biegła księgowa;

Natalia Zimnoch – Zimnoch Financial Group – planowanie przyszłości finansowej oraz ubezpieczenia.
Wszystkie odcinki: http://www.xn--zawszejestwyjcie-0bd.com/

Oglądaj “Zawsze Jest Wyjście” w środę, 10 kwietnia o 12:00 p.m. na Facebook Radio RAMPA, a następnie na stronie

03/27/2019
Testamenty i fundusze powiernicze – Zawsze Jest Wyjście

www.ZawszeJestWyjscie.com

Kolejna audycja Zawsze Jest Wyjście w Radio RAMPA – dlaczego testament powinien spisać każdy, nawet jeżeli sądzisz, że nie masz dużego majątku? Kiedy testament może być nieważny? Co wówczas się dzieje? Co to jest fundusz powierniczy (TRUST) i w jakich sytuacjach należy go założyć? Jak ochronić swoje dzieci w przypadku śmierci? Na te i wiele innych pytań odpowiadają nasi goście:

- mecenas Karolina Dehnhard, prawo rodzinne, partner w firmie prawniczej Budd Larner;

- Beata Lodarska, CPA – rozliczenia podatkowe i rachunkowość – licencjonowana biegła księgowa;
-
Natalia Zimnoch – Zimnoch Financial Group – planowanie przyszłości finansowej oraz ubezpieczenia.

Wszystkie odcinki: http://www.xn--zawszejestwyjcie-0bd.com/ Oglądaj “Zawsze Jest Wyjście” w środę, 27 marca o 12:00 p.m. na Facebook Radio RAMPA, a następnie na stronie www.ZawszeJestWyjscie.com

Zawsze Jest Wyjście - RAMPA

03/14/2019
Skąd wziąć oszczędności na czarną godzinę? Zawsze Jest Wyjście

Kolejny odcinek programu Zawsze Jest Wyjście i temat OSZCZĘDNOŚCI NA CZARNĄ GODZINĘ – czy ubezpieczenie na życie musi być drogie? Dlaczego TRZEBA je mieć? Co jeżeli żywiciela rodziny spotka choroba lub ciężki wypadek i nie będzie mógł wrócić do pracy? Skąd wziąć pieniądze na rehabilitację? Skąd wziąć pieniądze na pochówek?

Jak nie być uzależnionym finansowo od nikogo? Co w wypadku śmierci?

Nasi doradcy to:

mecenas Karolina Dehnhard, prawo rodzinne, partner w firmie prawniczej Budd Larner;
Beata Savreski, CPA – rozliczenia podatkowe i rachunkowość – licencjonowana biegła księgowa;
Natalia Zimnoch – Zimnoch Financial Group – planowanie przyszłości finansowej oraz ubezpieczenia.

Wszystkie odcinki: http://www.xn--zawszejestwyjcie-0bd.com/

Oglądaj “Zawsze Jest Wyjście” w środę, 13 marca o 12:00 p.m. na Facebook Radio RAMPA, a następnie na stronie www.ZawszeJestWyjscie.com

03/02/2019
“W Pustyni i w Puszczy” z Michałem Koterskim w polskiej szkole im. Henryka Sienkiewicza na Brooklynie

www.RadioRAMPA.com

Odtwórca głównej roli w filmie "7 uczuć" Marka Koterskiego - Michał "Misiek" Koterski - jest już w USA! W niedzielę, w Nowym Jorku i New Jersey premiera filmu z udziałem aktora dzięki Teatr Polski US. A w sobotę, Michał Koterski weźmie udział w przedstawieniu "W Pustyni i w Puszczy", które przygotowuje polska szkoła im. Henryka Sienkiewicza na Brooklynie. W Radio RAMPA, w sobotę od godz. 12 w południe, będziecie mogli obejrzeć transmisję na żywo właśnie z tego spektaklu! Michał Koterski przekaże dzieciom cenną wiedzę aktorską i podzieli się swoim doświadczeniem, a następnie, wspólnie z uczniami, odtworzy fragment tego klasyka autorstwa Sienkiewicza.

Bądźcie z nami i do zobaczenia na filmie! RAMPA TV

02/27/2019
Wszystko co musisz wiedzieć, rozliczając się z podatków w roku 2019 – Zawsze Jest Wyjście

www.ZawszeJestWyjscie.com

W związku z trwającym sezonem podatkowym, prezentujemy wszystko co musisz wiedzieć, rozliczając się z podatków w roku 2019.

Ile i co, każdy z nas będzie mógł odliczyć sobie od podatku? Czy w tym roku zapłacimy mniej czy więcej? Dlaczego nasze zwroty w tym roku, mogą być niższe niż zwykle? Jak reforma podatkowa wpłynie na alimenty? A jak na sytuację emerytalną czy nieruchomości? W końcu, jaką strategię warto przyjąć, przygotowując rozliczenie podatkowe w tym roku?

Nasi eksperci to:

- mecenas Karolina Dehnhard, prawo rodzinne, partner w firmie prawniczej Budd Larner;

- Beata Savreski, CPA – rozliczenia podatkowe i rachunkowość – licencjonowana biegła księgowa;

- Natalia Zimnoch – Zimnoch Financial Group – planowanie przyszłości finansowej oraz ubezpieczenia.

Wszystkie odcinki: http://www.xn--zawszejestwyjcie-0bd.com/

Oglądaj “Zawsze Jest Wyjście” w środę, 27 lutego o 12:00 p.m. na Facebook Radio RAMPA, a następnie na stronie Zawsze Jest Wyjście - RAMPA

Trzy nominacje do Oskara dla Zimnej Wojny!
01/22/2019
Radio RAMPA

Trzy nominacje do Oskara dla Zimnej Wojny!

3 nominacje do Oskara dla Zimnej Wojny!

Radio RAMPA
01/05/2019

Radio RAMPA

Radio RAMPA na fali 620 AM w każdą sobotę w godzinach od 3 - 9 p.m. w NY, NJ i CT oraz zawsze i wszędzie na www.RadioRAMPA.com oraz poprzez bezpłatną aplikację RAMPA na telefony komórkowe.

W pierwszej audycji 2019 roku zapraszamy Was do wysłuchania naszych ciekawych gości oraz poradników:

- jaki będzie rok 2019? W USA rozpoczynamy go od częściowego zamknięcia rządu - jaki to może mieć wpływ na kilka istotnych kwestii nadchodzących miesięcy, jak choćby rozliczenia podatkowe? Jaki ten rok, w obliczu zmian w Kongresie, będzie dla Prezydenta Donalda Trump'a? Dzisiaj analiza polityczna tego co obecnie dzieje się w Stanach Zjednoczonych.

- od 2019 roku obowiązują nowe prawa podatkowe. Dzisiaj przypominamy o tym na czym polegają najważniejsze zmiany, które dotkną każdego z nas. Mówimy również o kilku nowych prawach, dotyczących bezpieczeństwa i życia codziennego, które od 1 stycznia obowiązują w metropolii nowojorskiej.

- gościem Radio RAMPA był poseł Stanowy Joseph Lentol, który reprezentuje m.in. dzielnicę Greenpoint. Joseph Lentol zaadresował zmiany w remoncie metra L - zgodnie z decyzją Gubernatora Nowego Jorku, nie dojdzie do całkowitego wyłączenia pracy metra - jak będzie to wyglądało w praktyce? Dodatkowo, Joseph Lentol mówi również o sprawie tablic w języku polskim w parku McGorlick, które po tym jak zostały ściągnięte, po ingerencji przedstawicieli środowisk amerykańskich, zostaną przywrócone, aby zachować różnorodność dzielnicy.

- gościem Radio RAMPA był Zbyszek Czajka, który opowiada o projekcie Homoviator i swoim ostatnim projekcie - wraz z przyjacielem Janem Kostuchem, panowie na rowerach przejechali zachodnią i wschodnią część USA, aby uczcić setną rocznicę niepodległości Polski, ale również, z misją duchową, spotkać się z naszymi rodakami w USA. Nasz gość opowiada o cudownych wydarzeniach na trasie, ale także, o technicznej stronie takiej wyprawy.

- z Polski łączy się z nami Sabina Klimek, która opowiada o "Zimie Stulecia" jaka właśnie nawiedza południe Polski i jak podchodzą do niej nasi rodacy w kraju, w porównaniu do tego jak do przeciętnej burzy śnieżnej podchodzą nowojorczycy :D

- z Chicago, Sławomir Budzik z Radio Deon Chicago o "niezniszczalnym radnym Chicago," Edwardzie Burke, który po 50 latach w polityce, może wylądować w więzieniu za korupcję - korupcja to temat, z którym władze Chicago borykają się i to od osób na najwyższym szczeblu.

Dzisiaj w programie również o tegorocznym sezonie grypy, nagrodach Golden Globes przyznawanych w niedzielę, oraz o paradzie Trzech Króli w Nowym Jorku.
Bądźcie z nami!

Radio RAMPA
10/13/2018

Radio RAMPA

Słuchaj Radio RAMPA na fali 620 AM od 3 p.m. do 9 p.m. w NY, NJ i CT oraz zawsze i wszędzie na www.RadioRAMPA.com – pobierz również bezpłatną aplikację RAMPA na telefony komórkowe. Dzwońcie do nas 1 877 726 7222 oraz piszcie [email protected] z dedykacjami oraz życzeniami.

Dzisiaj w programie: wspominamy 81. Paradę Pułaskiego, która w ubiegłą niedzielę zawładnęła Piątą Aleją na Manhattanie - prezentujemy rozmowy z gośćmi honorowymi, a także samymi uczestnikami - na antenie po 5:30 p.m.

W środę, Polonia podczas uroczystej gali w Waszyngtonie uczciła setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości - dzisiaj u nas reportaż z tej historycznej już uroczystości, z udziałem doradczyni Donalda Trumpa Mercedes Schlapp, byłego przywódcy sił koalicyjnych w Iraku i w Afganistanie byłego szefa CIA David Petraeus, managera kampanii prezydenckiej ówczesnego kandydata Donalda Trump’a Corey Lewandowski, Ritą Cosby i Bretem Baierem z Fox News, a także przedstawicielami władz Polski i środowisk polonijnych w USA. Wydarzenie zorganizowane zostało przez najbardziej prestiżowe polskie organizacje i instytucje: Polish & Slavic Federal Credit Union Instytut Józefa Piłsudskiego w Ameryce The Kosciuszko Foundation Centrala Polskich Szkół Dokształcających Copernicus Center - na naszej antenie po godz. 4 p.m.

Studio Radio RAMPA odwiedził Republikanin polskiego pochodzenia, Rep. Daniel M. Donovan, kongresman reprezentujący 11 dystrykt w Nowym Jorku (Staten Island oraz Południowy Brooklyn). Rozmawiamy o jego polskich korzeniach, ale także, o nadchodzących 6 listopada wyborach, o tym czy Republikanie zdołają utrzymać przewagę, ale także pytamy, o jego rozwiązanie dla problemu nieudokumentowanych imigrantów. Pytamy również o amerykańską bazę na terenie Polski i jego ocenę tej sytuacji - na antenie po 5 p.m.

Dzisiaj również,
- eksperci z Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej wyjaśniają szczegóły specjalnych ofert Naszej Unii na miesiąc październik – lokata terminowa oraz preferowana linia kredytowa pod zastaw domu tzw. HELOC – tylko w październiku w atrakcyjnych procentach. Więcej na www.NaszaUnia.com

- nagrody i wyróżnienia Instytutu Józefa Piłsudskiego w Ameryce rozdane! Dzisiaj o wyróżnionych.

- wiadomości z Chicago i komentarz odnośnie Chicagowskiego policjanta skazanego za morderstwo drugiego stopnia. Tą sprawą żyją lokalni politycy oaz policja - Radio Deon Chicago

- podsumowujemy najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia, a więc powiemy o huraganie Michael, rezygnacji ambasador USA przy ONZ Nikki Haley, rozpoznaniu Dnia Pułaskiego przez Prezydenta Donalda Trumpa.

Jak co tydzień mamy dla Was również ważne ciekawostki podróżnicze i zdrowotne prosto z metropolii nowojorskiej, ora dużo, dobrej polskiej muzyki!

Radio RAMPA
10/10/2018
Radio RAMPA

Radio RAMPA

81. Parada Pułaskiego w obiektywie Radio RAMPA

Polish & Slavic Federal Credit Union Polish Consulate General, New York City Linden Police Department

09/13/2018
Adam Kownacki po wygranej walce z Martinem na Brooklynie

Gościem Radio RAMPA jest niepokonany Adam Kownacki – bokser, który w minioną sobotę, wygrał swoją 18. walkę, a jego przeciwnikiem był były mistrz organizacji IBF Charles Martin. Walka miejsce miała w Barclays Center na Brooklynie, a emitowana była na żywo w telewizji Showtime – w rekordowym momencie walki, oglądało ją ponad pół miliona osób. Dziesięciorundowa walka, którą Kownacki wygrał na punkty, od początku trzymała w napięciu.

Na trzy dni po walce, rozmawiamy o kulisach pierwszych minut po zejściu z ringu, analizujemy kolejne rundy oraz postawę samego Adama jak i jego przeciwnika, a także, pytamy Adama o plany.

Posłuchajcie wywiadu w wersji radiowej, a w najbliższy czwartek, 13 września, emisja wideo na Facebook Live na fanpage Radio RAMPA o godz. 3 p.m. czasu nowojorskiego.

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/16/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/16/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/16/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/16/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/16/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

RAMPA TV's cover photo
08/16/2018

RAMPA TV's cover photo

RAMPA TV's cover photo
08/16/2018

RAMPA TV's cover photo

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/16/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/15/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/15/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/15/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/15/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/15/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/15/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/15/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/15/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/15/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#KrzysztofIbisz #Ibisz#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrP...
08/15/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#KrzysztofIbisz #Ibisz
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #baj...
08/14/2018

Koncert #Beata i #Bajm w Nowym Jorku
#RadioRAMPA #RAMPA #RampaPhoto #BeataKozidrak #Koncert #TeatrPolskiUS #Kozidrak #bajmteam
Więcej Zdjęcia z koncertu na http://www.RampaPhoto.com

Address

133 Greenpoint Ave
New York, NY
11222

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when RAMPA TV posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to RAMPA TV:

Videos

Nearby media companies