Clicky

RAMPA TV

RAMPA TV RAMPA TV

Operating as usual

01/19/2023
Get To Know Your Mayor - Owen Henry - Burmistrz Old Bridge, NJ

Burmistrz Old Bridge - Owen Henry - w Radio RAMPA.

W położonym w Middlesex County, NJ mieście Old Bridge osiedla się coraz większa liczba Polaków - stanowią w tej chwili około 7% populacji miasta. Old Bridge przyjazne jest dla rodzin, jest bezpieczne, a dojazd do NYC jest wygodny. Przez miasto przechodzi bardzo ruchliwa, stanowa droga Rt. 9, służąca całemu regionowi. To były również główne tematy rozmowy Moniki Adamski, redaktor naczelnej Radio RAMPA, z burmistrzem Henry'm.

Poznacie też burmistrza nie tylko jednak od strony formalnej, ale i prywatnej - wielką pasją Owena Henry jest… kolekcjonowanie miniaturek pociągów, a zobaczyć to na własne oczy mogą mieszkańcy Old Bridge, odwiedzając Urząd Miasta.

To wszystko w ramach nowego programu anglojęzycznego w Radio RAMPA - „Get to know your Mayor” - będziemy przybliżać Wam sylwetki burmistrzów różnych miast, skupiając się na tych miasteczkach, w których sporą grupę tworzy Polonia.

01/06/2023
"Networking" Polish American Women's Club Podcast #3

Projekt zaczynamy od Polish American Women’s Club podcast. Podcast prezentuje trzy subiektywne doświadczenia, współczesnych kobiet biznesu w Nowym Jorku – dziennikarka Monika Adamski, broker nieruchomości Basha Karolak, ARHOUSE Realty i adwokat Monika Dziewa zapraszają Was do zatrzymania się nad sprawami, które codziennie dotyczą każdej Was, mieszkającej w USA, kobiety przedsiębiorczej.

Photos from SARA JAMES's post
12/14/2022

Photos from SARA JAMES's post

12/12/2022
11/20/2022
Lee Zeldin - kandydat Republikanów na Gubernatora NY - w Radio RAMPA
11/08/2022
Lee Zeldin - kandydat Republikanów na Gubernatora NY - w Radio RAMPA

Lee Zeldin - kandydat Republikanów na Gubernatora NY - w Radio RAMPA

Na dzień przed wyborami na stanowisko gubernatora stanu Nowy Jork, gościem Radio RAMPA był Lee Zeldin, obecnie kongresmen, ubiegający się o stanowisko z ramienia partii republikańskiej.  Lee Zeldin jest zagorzałym przeciwnikiem tzw. “cashless bail reform,” jest za wprowadzeniem konieczno...

11/04/2022
"Zarządzanie czasem" Polish American Women's Club Podcast #2

Polish American Women’s Club to projekt Radio RAMPA skierowany do współczesnych kobiet polskiego pochodzenia, mieszkających w USA.

Odcinek #2 Zarządzanie Czasem

Osoba na stanowisku CEO w USA przepracowuje średnio 62,5 godziny w tygodniu, zgodnie z danymi Harvard Business School. A będąc na wakacjach? Średnio, CEO pracują 2,5 godziny dziennie.

Dodatkowo, badania pokazują, że kobiety często preferują być na stanowiskach kierowniczych, bo pozwala im to lepiej łączyć obowiązki zawodowe z rodzicielskimi.

Jak zorganizować sobie czas, aby wykorzystywać go jak najlepiej? Na co najbardziej tracimy czas w pracy? Jak umiejętnie delegować zajęcia, aby czas w firmie rozdysponować jeszcze lepiej? A jakie wyzwania, w kwestii organizacji czasu, musi dzisiaj - wciąż jeszcze -pokonać kobieta?

A na koniec również o tym, jak przez pandemię COVID, wiele kobiet bezpowrotnie straciło swój "zawodowy" czas i czy uda się go zrekompensować.

--

Jakie są współczesne Polki w USA? Zdeterminowane i odważne; pracowite i innowacyjne; zajmują stanowiska praktycznie w każdej branży na rynku amerykańskim; dążą do samorealizacji; wiele z nich, łączy karierę z obowiązkami rodzinnymi.

Jak i Dlaczego? Tym chcemy się dzielić. Jak wybudować w sobie dyscyplinę, kiedy kończy się motywacja? W tym chcemy się wspierać.

Projekt zaczynamy od Polish American Women’s Club podcast. Podcast prezentuje trzy subiektywne doświadczenia, współczesnych kobiet biznesu w Nowym Jorku – dziennikarka Monika Adamski, broker nieruchomości Basha Karolak, ARHOUSE Realty i adwokat Monika Dziewa zapraszają Was do zatrzymania się nad sprawami, które codziennie dotyczą każdej Was, mieszkającej w USA, kobiety przedsiębiorczej.

10/26/2022
Council Member Holden Joins Congressman Lee Zeldin to speak on commercial business crimes in Glendale, Queens.

Live Stream: Council Member Holden Joins Congressman Lee Zeldin to speak on commercial business crimes in Glendale, Queens, and throughout the City.

Council Member Holden Joins Congressman Lee Zeldin to speak on commercial business crimes in Glendale, Queens, and throughout the City.

WHO: Council Member Robert Holden, Congressman, and Gubernatorial candidate, Lee Zeldin, business owner Karamjit Dhaliwal, and others

WHAT: To discuss the surge of commercial robberies and its impact on business in the State and City.

WHEN: Wednesday, October 26, 2022, at 11 AM

WHERE: Mobil Gas station, located at 71-05 Myrtle Avenue, Glendale, NY 11385

10/07/2022
"Decyzja" Polish American Women's Club podcast #1

Polish American Women's Club to projekt Radio RAMPA skierowany do współczesnych kobiet polskiego pochodzenia, mieszkających w USA.

Jakie są współczesne Polki w USA? Zdeterminowane i odważne; pracowite i innowacyjne; zajmują stanowiska praktycznie w każdej branży na rynku amerykańskim; dążą do samorealizacji; wiele z nich, łączy karierę z obowiązkami rodzinnymi.

Jak i Dlaczego? Tym chcemy się dzielić. Jak wybudować w sobie dyscyplinę, kiedy kończy się motywacja? W tym chcemy się wspierać.

Projekt zaczynamy od Polish American Women's Club podcast. Podcast prezentuje trzy subiektywne doświadczenia, współczesnych kobiet biznesu w Nowym Jorku - dziennikarka Monika Adamski, broker nieruchomości Basha Karolak i adwokat Monika Dziewa zapraszają Was do zatrzymania się nad sprawami, które codziennie dotyczą każdej Was, mieszkającej w USA, kobiety przedsiębiorczej.

Odcinek #1 DECYZJE

Każdy człowiek, podejmuje średnio 2000 decyzji na godzinę - niektóre bez przywiązywania większej uwagi, inne - po kilku dniach intensywnej rozwagi. Jak podejmować decyzje skutecznie? A w jakich okolicznościach nie podejmować ich na pewno? Jak różni się proces podejmowania decyzji u kobiet i u mężczyzn? I jakie to ma znaczenie?!

Masz cenne wskazówki? Doświadczenie nauczyło Cię czegoś przydatnego? PODZIEL SIĘ Z NAMI swoją historią! Email: [email protected]

Address

133 Greenpoint Avenue
New York, NY
11222

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when RAMPA TV posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to RAMPA TV:

Videos

Nearby media companies


Other News & Media Websites in New York

Show All

Comments

Gościem www.RampaTV.com jest Bogdan Chmielewski, CEO Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej.

W dobie koronawirusa, Nasza Unia jest cały czas otwarta i oferuje pełen zakres usług. Członkowie zaproszeni są do tego aby korzystać z aplikacji mobilnej, a także szerokiej gamy usług dostępnych drogą internetową.

PSFCU oferuje obecnie możliwość złożenia aplikacji o kredyt hipoteczny przez stronę www.PSFCU.com – obecnie warto pomyśleć o kupnie domu czy przefinansowaniu istniejących pożyczek, aby skorzystać z rekordowo niskich procentów. Dodatkowo, Nasza Unia ma specjalną ofertę dla osób pracujących na froncie walki z koronawirusem – osoby te, jak na przykład pracownicy służby zdrowia, mogą złożyć wniosek o kredyt hipoteczny, bez opłaty za aplikację.

PSFCU wciąż przyjmuje też aplikacje do skorzystania ze Specjalnego Funduszu Pomocy PSFCU (PSFCU Coronavirus Relief Fund) – w ramach tego funduszu, już kilkadziesiąt organizacji otrzymało fundusze na niesienie pomocy osobom dotkniętym COVID-19.

PSFCU zorganizowało także akcję, w ramach której, przygotowane zostały specjalne paczki żywnościowe z produktami importowanymi z Polski do lekarzy i pielęgniarek.

W rozmowie również o pomocy dla małych biznesów, które złożyły aplikację o pożyczkę w ramach programu Small Business Administration – 400 firm, które złożyło takie aplikacje za pośrednictwem PSFCU, może liczyć na pomoc, w sytuacji gdzie fundusze federalne nie będą wystarczające – Nasza Unia przygotowała odpowiedni program pomocy dla tych firm, z własnej inicjatywy.

Polish & Slavic Federal Credit Union RAMPA TV Radio RAMPA - New York Radio RAMPA
Msza Święta po polsku z Amerykańskiej Częstochowy, 29 marca 2020
RAMPA TV - www.RampaTV.com

Brought to you by: Polish & Slavic Federal Credit Union
Adam Kownacki gościł w studio Radio RAMPA / RAMPA TV dokładnie na 7 dni przed walką z Robertem Heleniusem. Wywiad przeprowadzony został w trakcie programu na żywo na antenie Radio RAMPA 620 AM w sobotę, 29 lutego. Kolejna walka Adama – druga z kolei walka wieczoru – odbędzie się w sobotę, 7 marca w Barclays Center na Brooklynie, a transmitowana będzie na żywo w telewizji FOX.

W rozmowie z Moniką Adamski, Adam Kownacki opowiada jak zmieniło się jego życie od ostatniej walki – a wiele się wydarzyło – na Polaku nie tylko spoczywa coraz większa presja, ale przede wszystkim urodził mu się syn Kazimierz. Adam opowiada o swoim obowiązkach rodzicielskich, a także, o tym jak czuje się w roli taty.

Ponadto o tym co motywuje go przed walką, co pozwala mu się skupić, jak przygotowywał się do tej konkretnej walki. Adam komentuje pojedynek Wilder vs. Fury i mówi, jakie wnioski dla siebie wyciągnął oglądając tę walkę.

Oprócz tego o stanie boksu w kategorii ciężkiej, przyszłości, sposobie na Heleniusa i więcej!

Sponsor materiału:

Law Offices of Block O'Toole & Murphy - Wierzbicki – Wypadki | 646-863-5538 | www.blockotoole.com

Wybierz kancelarię z najlepszymi wynikami.

Wypadki
-W Pracy
-Na Budowie
-Samochodowe
-Na Posesji
-Workers’ Compensation

Porozmawiaj bezpośrednio z polskim adwokatem za darmo

Wierzbicki Pawel – 646-863-5538
www.RampaTV.com

Gościem Radio RAMPA jest Daniel Kurzyna, szef gabinetu radnego miasta Nowy Jork Council Member Robert F. Holden. Daniel pracuje z wyborcami w dzielnicach Maspeth, Ridgewood, Glendale, Woodhaven i Woodside, gdzie mieszka wielu naszych rodaków.

W rozmowie z Radio RAMPA, Daniel opowiada o początkach swojej politycznej kariery, a także o tym, dlaczego pokochał politykę. Daniel dzieli się swoim doświadczeniem, a także opowiada o tym jak pomaga wyborcom w swoim okręgu. Daniel podpowiada także, jak rozpocząc karierę w lokalnej polityce. Nasz rodak dzieli się również sprawami, z których osiągnięcia jest najbardziej dumny. RAMPA TV
x

Other News & Media Websites in New York (show all)

Radio RAMPA Broadway Stages moon studios On Air Fest Digital Izzy Creative MetroSonic Different Duck Films, LLC Pickerel Pie Entertainment Antfood Music & Sound Design Sirk Productions よみタイム Ghost Robot Alldayeveryday Pinch Recording A+I High Five